Меню
Герої не вмирають
Банери

З 01 вересня по 17 жовтня 2017 року в Рівненській області проводиться акція «Милосердя», присвячена Міжнародному дню людей похилого віку, організована обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Метою акції є привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку та інших соціально незахищених верств населення і надання їм матеріальної та соціально-побутової підтримки.

Під час благодійної акції збирають продукти харчування, картопля, овочі, одяг, взуття, засоби гігієни та інші предмети першої необхідності для подальшої їх передачі потребуючим, можлива фінансова допомога. Також за рахунок зібраних продуктів харчування та коштів формується склад для надзвичайних ситуацій, який використовується в екстрених випадках. В цьому році такий запас був використаний для жителів м.Авдіївки (відключення електроенергії лютий місяць).

Кошти можна перерахувати на рахунок: Код: 02940316, р/р №26007000006576 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, одержувач: Рівненська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Вид платежу: благодійні внески. З обов’язковою поміткою: «Здолбунівській районній організації Товариства Червоного Хреста України ».

Щиро дякуємо за розуміння та співпрацю тим, хто уже надав вагому підтримку нашій організації в виконанні гуманітарних програм та надіємось на подальшу плідну співпрацю.

Милосердя не буває забагато, творімо добро разом і воно до Вас обов’язково повернеться.

 

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА РОБОТИ ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ 

Головна місія Червоно Хреста полягає в тому, щоб полегшити страждання, захистити життя та гідність людей. І хоч би які потрясіння переживало людство, одвічними цінностями для нашої організації залишаються людяність і доброта.

Виконання поставлених задач Здолбунівською районною організацією Товариства Червоного Хреста України в цьому році в великій мірі залежало від довіри до організації і налагодженого за роки тісного контакту та  співпраці з різними установами нашого району.

Чого чекають від нас люди: – це небайдужості, співчуття, доброти і щирості – це ті важливі якості людяності, які завжди потребуватиме суспільство.

107 первинних організацій входять до складу Здолбуніської районної організації Товариства Червоного Хреста України – це колективи  навчальних  закладів, шкіл, підприємств , установ, сільських Рад.

За період 2017 року  було проведено 5 широкомасштабних благодійних акцій. Всього отримали допомогу: продуктами харчування, одягом, взуттям, матеріальна підтримка в наслідок пожеж, придбання предметів першої необхідності 639 людини, на загальну суму 53058 грн.

 Організація працює за 11 довгостроковими програми, а саме:

 1. Надання допомоги жертвам стихійного лиха;
 2. Допомога вимушено переселеним особам, що постраждали в наслідок військових дій;
 3. Діти вулиць;
 4. Робота з учнівською молоддю;
 5. Пропаганда безкоштовного донорства;
 6. Червоний Хрест проти туберкульозу та СНІДу;
 7. Профілактична робота в боротьбі з наркоманією та тютюнопалінням;
 8. Пропаганда ідей милосердя, гуманізму та Міжнародного гуманітарного права;
 9. Розшукова робота;
 10. Навчання населення надання першої допомоги;
 11. Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу.

На превеликий жаль в грудні місяці 2016 року призупинена робота Товариства з однієї із програм, а саме: надання медико-соціальної допомоги самотнім людям похилого віку.

 

Голова Здолбунівської РО ТЧХУ                          М.М.Бєлікова

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930