Меню
Герої не вмирають
Банери

Проблеми, пов’язані з розвитком ринкової економічної системи в Україні, вимагають активного формування ринку праці і забезпечення високого рівня зайнятості економічно активної частини населення, а особливо молоді.

Ні для кого не є новиною, що на сьогоднішній день багато молодих людей шукає заробітку за кордоном. Дехто через відсутність вакансій за місцем проживання, дехто через низький рівень заробітної платні. Так чи інакше, але багато молоді покидає домівку у пошуках кращого заробітку і метою працівників служби зайнятості є запобігання такій міграції робочої сили. Тому, коли звертаються молоді безробітні за допомогою у працевлаштуванні особисті консультанти намагаються зацікавити їх роботою на батьківщині.

У травні цього року за сприянням у працевлаштуванні до Здолбунівської районної філії Рівненського ОЦЗ звернулась Віта Петрівна Мариніна, за освітою економіст, але стажу роботи за спеціальністю не мала. Останнім часом працювала менеджером в роздрібній торгівлі. При проведенні профілювання з’ясувалось, що Віта Петрівна енергійна, рішуча та відкрита для змін людина, яка готова змінити вид діяльності. Тому, коли після кількох невдалих співбесід з роботодавцями їй запропонували посаду адміністратора у одному з великих  магазинів міста, пані Віта погодилась на співбесіду з роботодавцем, і не пошкодувала. Оскільки досвіду роботи за такою професією у неї не було, то роботодавець погодилась на попереднє стажування особи безпосередньо на робочому місці. Навчання у підприємця Білецької Оксани Анатоліївни пройшло успішно, і з вересня Віта Петрівна працює на посаді адміністратора.

Важливою складовою успіху молоді в пошуку роботи є ініціативність, активна позиція та наявність необхідних знань і навиків ос

би, котра бажає отримати роботу.

Анонси подій
Банери


Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930