Меню
Герої не вмирають
Банери

ДОРУЧЕННЯ
голови районної державної адміністрації

Керуючись статтями 6, 17, 23, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання доручення голови облдержадміністрації від 01 березня 2016 №дор.17/01-60/16, з метою активізації роботи щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах:

1. Рекомендувати Здолбунівській об’єднаній Державній податковій інспекції ГУ ДФС у Рівненській області та Управлінню Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі:

1) посилити контроль за погашенням заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах;

2) до 01 квітня 2016 року затвердити (перезатвердити) графіки погашення заборгованості платників зі сплати єдиного внеску на загальнобов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, подати їх на погодження Здолбунівській райдержадміністрації та забезпечити контроль за їх виконанням;

3) забезпечити контроль за своєчасним формуванням та надсиланням боржникам вимог про сплату недоїмки (боргу) зі сплати єдиного, страхових внесків та у разі несплати узгоджених сум передачу виконавчих документів до  органів державної виконавчої служби;

4) забезпечити належну взаємодію з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, державної виконавчої служби щодо вжиття дієвих заходів з погашення заборгованості зі сплати єдиного, страхових внесків, відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

2. Районній тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат забезпечити заслуховування звітів керівників підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання, які мають заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

3. Виконавцям про хід виконання доручення інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Здолбунівської райдержадміністрації щокварталу до 02 числа місяця, що настає за звітним періодом, на адресу електронної пошти: ekzdol@meta.ua з подальшим підтвердженням на паперових носіях.

4. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Здолбунівської райдержадміністрації щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом узагальнену інформацію подавати головному управлінню Пенсійного фонду України у Рівненській області.

5. Контроль за виконанням доручення покласти на першого заступника голови Здолбунівської райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

 

Голова адміністрації                                                                     С.Кондрачук

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930