Меню
Герої не вмирають
Банери

Доручення
заступника голови районної державної адміністрації

На виконання статей 17, 22, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” із внесеними змінами, районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки, схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2013 року № 564 та затвердженої рішенням районної ради від 12 березня 2014 року № 647, з метою створення належних умов для відпочинку та оздоровлення дітей району у 2016 році:

  1. Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації на виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки подати фінансовому управлінню бюджетний запит на виділення коштів для забезпечення оздоровчої кампанії 2016 року.
  2. Комунальному закладу «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації про наявність путівок на оздоровлення дітей завчасно інформувати громадськість через засоби масової інформації, офіційний сайт райдержадміністрації та інші доступні канали поширення інформації.
  3. Відділу організаційного забезпечення та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації висвітлити на сайті Здолбунівської райдержадміністрації інформацію про оздоровчі табори Рівненської області.
  4. Виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад рекомендуємо винайти можливість виділення коштів на оздоровленню дітей.
  5. Про хід виконання доручення інформувати відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації щомісячно до 05 числа, включно по жовтень 2016 року.

 

Заступник голови
райдержадміністрації                                                                 М.Орлов

 

Швидка О.В.,2-23-78
Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій