Меню
Герої не вмирають
Банери

ПРОТОКОЛЬНІ ДОРУЧЕННЯ
за підсумками наради у голови
Здолбунівської районної державної адміністрації

                                                                                                  від 05 лютого 2020 року

1. Керівникам структурних підрозділів Здолбунівської районної державної адміністрації (розпорядникам коштів районного бюджету) здійснити реєстрацію фінансових зобов’язань за захищеними видатками в управлінні Державної казначейської служби України у Здолбунівському районі.

                                                                                                                  До 25.02.2020.

2. Заступнику голови Здолбунівської районної державної адміністрації, керівнику апарату районної державної адміністрації та головному спеціалісту з питань мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи щодо підготовки до проведення та проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними (особовим складом) роти охорони Здолбунівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

                                                                                                                  До 20.03.2020.

3. Відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації :

1) організувати безкоштовний підвіз учнів Бущанського навчально-виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради, які проживають на відстані понад 3 км до навчального закладу і в зворотньому напрямку;

                                                                                                                до 01.09.2020;

2) забезпечити проведення протипожежних заходів в закладах освіти району, зокрема обробку дерев’яних конструкцій горищ протипожежним розчином та встановлення пожежної сигналізації відповідно до Програми забезпечення пожежної безпеки Здолбунівського району на 2020-2024 роки.

                                                                                                                Постійно.

4. Заступнику голови Здолбунівської районної державної адміністрації та фінансовому управлінню районної державної адміністрації:

1) вжити заходів щодо виявлення та припинення незаконного видобутку будівельного піску;
постійно;

2) вжити заходів щодо виявлення фактів незаконної діяльності об’єктів з реалізації нафтопродуктів, вирубки лісів та незаконної діяльності пилорам.

                                                                                                                   Постійно.

5. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації здійснювати постійний контроль за виконанням заходів щодо забезпечення повних розрахунків споживачів за отримані ними житлово-комунальні послуги та енергоносії.
Постійно.

6. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації:

1) забезпечити постійний контроль за виконанням планів власних доходів до місцевих бюджетів, затверджених на 2020 рік, та завдань із надходження платежів до бюджетів усіх рівнів;
постійно;

2) забезпечити дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, оптимізацію мережі бюджетних установ та штатної чисельності їх працівників.
Постійно.

7. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації здійснювати постійний контроль за використанням коштів, спрямованих на ремонт доріг комунальної власності.
Постійно.

8. Центру надання адміністративних послуг Здолбунівської районної державної адміністрації забезпечити надання якісних адміністративних послуг.

                                                                                                                   Постійно.

9. Виконавцям про виконання протокольних доручень інформувати на черговій нараді у голови Здолбунівської районної державної адміністрації.

 

Голова адміністрації                                                       Леонід ВЛАСЮК

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031