Меню
Герої не вмирають
Банери

ДОРУЧЕННЯ
голови районної державної адміністрації

З метою забезпечення виконання положень законів України «Про вибори Президента України», «Про державний реєстр виборців», керуючись статтями 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25 січня 2019 року № 3033/0/1-19 та доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 08.02.2019 № дор. 19/01-60/19:

1. Керівнику апарату Здолбунівської районної державної адміністрації Жовтанюк І.Б., керівникам органів місцевого самоврядування:

1) вжити вичерпних заходів для належного матеріально-технічного забезпечення діяльності виборчих комісій згідно з вимогами, встановленими законами України «Про вибори Президента України», «Про Державний реєстр виборців» і відповідними актами Центральної виборчої комісії;

2) забезпечити надання окружним виборчим комісіям у разі їх звернення приміщень, придатних для проведення публічних заходів передвиборної агітації.

2. Здолбунівському відділенню поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області забезпечити під час виборчого процесу організацію дотримання громадського порядку, безпеку виборців і членів виборчих комісій. Охорону виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надаються виборчим комісіям.

3. Заступнику голови Здолбунівської районної державної адміністрації Гридіну С.В., відділу організаційно – інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації, керівникам органів місцевого самоврядування забезпечити всебічне сприяння офіційним спостерігачам від іноземних держав та міжнародних організацій у здійсненні ними повноважень під час виборчого процесу.

4. Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити організацію своєчасного подання відомостей згідно з вимогами, встановленими законами України «Про вибори Президента України», «Про Державний реєстр виборців» і відповідними актами Центральної виборчої комісії;

2) забезпечити в межах компетенції підготовку списків виборців та іменних запрошень і передачу їх виборчим комісіям у строки та згідно з вимогами, встановленими законами України «Про вибори Президента України», «Про Державний реєстр виборців» і відповідними актами Центральної виборчої комісії.

5. Виконавцям про виконання доручення протягом виборчого процесу інформувати відділ організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату районної державної адміністрації до 05 березня та 03 квітня 2019 року електронною поштою на адресу: zdol_orgvid@ukr.net з подальшим підтвердженням на паперових носіях.

6. Відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату районної державної адміністрації узагальнену інформацію про проведену роботу надсилати організаційному відділу апарату обласної державної адміністрації до 10 березня та 05 квітня 2019 року електронною поштою на адресу: orgvid1@rv.gov.ua з подальшим підтвердженням на паперових носіях.

4. Контроль за виконанням доручення покласти на заступника голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації                                                                        С.КОНДРАЧУК

Анонси подій

 

 

 

Банери

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829