Меню
Герої не вмирають
Банери

У наші дні важко здивувати молодь чимось цікавим, або захопити новим хобі, адже світ комп’ютерів та інтернету не залишає вільного часу.  Та все ж, можна визнати, що серед багатьох напрямків науково-технічної творчості особливо захоплюючим є радіоаматорство.

Вже більше 30 років на базі Здолбунівської районної станції юних техніків працює гурток радіооператорів.

Основною метою навчання у гуртку радіооператорів є оволодіння учнями базовими знаннями і набуття основних навичок в аматорському і професійному радіозв’язку, навчання телеграфній азбуці, основам радіоконструювання, а також застосуванню комп’ютерів у галузі радіозв’язку та телекомунікацій.

Очолює роботу гуртка радіооператорів Сидорук Наталія Ростиславівна. Завдяки своєму педагогічному таланту, досвіду, невичерпній енергії, працелюбності, безмежній любові до вихованців і відданості справі Наталія Ростиславівна досягла у своїй діяльності значних результатів, виховала не одне покоління спортсменів радіолюбителів, які ставали переможцями та призерами змагань всіх рівнів.

Команда колективної радіостанції UR4KWU (Здолбунівської райСЮТ) є активною учасницею Всеукраїнських днів активності, «міні-тестів юних техніків», різноманітних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях.

Колектив радіоаматорів станції юних техніків є почесним членом клубу товариства любителів української мови, постійно бере участь у міжнародних змаганнях «Радіо ТЛУМ».

Гуртківці-радіолюбителі неодноразово були учасниками очних Всеукраїнських змагань з радіозв’язку на коротких хвилях, а в минулому році стали призерами в командному заліку (змагання проходили в Херсонській області).

Підводячи підсумки роботи гуртка за 2016 рік, хочеться відзначити роботу керівника та її вихованців на високому рівні, про що свідчать відзнаки Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти та управління освіти, науки і молоді Рівненської облдержадміністрації:

– Диплом управління освіти, науки і молоді Волинської ОДА за зайняте друге місце у відкритих змаганях з радіозв’язку на коротких хвилях «Лісова пісня», пам’яті Лесі Українки (лютий 2016 р.).

-Диплом другого ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти за зайняте ІІ місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на КХ пам’яті Гусєва В.П. (березень 2016 р.).

-Подяка Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти Сидорук Наталії Ростиславівні за  підготовку команди призера Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на КХ пам’яті Гусєва В.П. (березень 2016 р.).

-Дипломи другого ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти операторам колективної радіостанції Здолбунівської районної станції юних техніків Скорій Дарині, Шолудько Олені, Сидорук Юлії за зайняте ІІ місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на КХ пам’яті Гусєва В.П. (березень 2016 р.).

-Подяка Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти Сидорук Наталії Ростиславівні за якісну підготовку команди призера Всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді з радіозв’язку на КХ «Міні-тест ЮТ» (листопад 2016 р.).

-Диплом першого ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Сидорук Юлії (оператору радіостанції Здолбунівської райСЮТ) за зайняте І місце у Всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді з радіозв’язку на КХ «Міні-тест ЮТ» (листопад 2016 р.).

-Диплом першого ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Скорій Дарині (оператору радіостанції Здолбунівської райСЮТ) за зайняте І місце у Всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді з радіозв’язку на КХ «Міні-тест ЮТ» (листопад 2016 р.).

-Диплом першого ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Шолудько Олені (оператору радіостанції Здолбунівської райСЮТ) за зайняте І місце у Всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді з радіозв’язку на КХ «Міні-тест ЮТ» (листопад 2016 р.).

-Диплом третього ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Шолудько Олені  за зайняте ІІІ місце в очних Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку на КХ серед учнівської молоді (серпень 2016 р., м.Херсон).

-Диплом третього ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Скорій Дарині за зайняте ІІІ місце в очних Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку на КХ серед учнівської молоді (серпень 2016 р., м.Херсон).

-Диплом третього ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Сидорук Юлії  за зайняте ІІІ місце в очних Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку на КХ серед учнівської молоді (серпень 2016 р., м.Херсон).

-Подяка Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  Сидорук Наталії Ростиславівні  за якісну підготовку команди призера Всеукраїнських очних змагань учнівської молоді з радіозв’язку на КХ (серпень 2016 р., м.Херсон).

-Диплом третього ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  команді Рівненської області за зайняте ІІІ місце в очних Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку на КХ серед учнівської молоді (серпень 2016 р., м.Херсон).

Анонси подій
Банери

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031