Меню
Герої не вмирають
Банери

Дитячо-юнацькі спортивні школи – одна  з найважливіших складових позашкільної освіти, фундамент, на якому будуються майбутні спортивні перемоги.

Дитячі спортивні заклади мають особливо важливе значення не тільки в напрямку спорту вищих досягнень, але, що найголовніше, сприяють вихованню гармонійно розвинутого молодого покоління, популяризації здорового способу життя.

Здолбунівська дитячо – юнацька спортивна школа є одним з таких закладів де виховуються спортивні таланти, завдяки яким у різних куточках не тільки України а й світу відома Здолбунівщина.

Не зважаючи на досить короткий  спортивний навчальний 2019-2020 рік через   запровадження в Україні запобіжних заходів, щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу COVID-19, учні відділень з видів спорту Здолбунівської дитячо – юнацької спортивної школи змогли показали достойні спортивні результати.

Учні відділення баскетболу:

-команда дівчат 2007 р.н. стала чемпіонами Рівненської  області (тренер-викладач Тетяна Ящук);

-команда юнаків 2006 р.н. здобула бронзові медалі чемпіонату Рівненської  області (тренер-викладач Тетяна Ящук);

-команди юнаків 2007 та 2008 р.н. стали срібними призерами чемпіонату Рівненської області (тренер-викладач Тетяна Ящук);

-команда дівчат приймала участь у Чемпіонаті України серед команд дівчат 2006 р.н. Всеукраїнської юнацької Баскетбольної Ліги сезону 2019-2020 року, де згідно рішення виконкому ФБУ за рейтингом команд ВЮБЛ посіла восьму сходинку Чемпіонату України серед дівчат 2006 р.н. дивізіону «А» (тренер-викладач Тетяна Ящук).

Учні відділення важкої атлетики:

Демчишин Максим – виборов золоту медаль на чемпіонаті області серед юніорів та юніорок до 20 років, чемпіон України серед юнаків  до 15 років, срібний призер у поштовху та загальне підсумкове IV-те місце Чемпіонату Європи серед юнаків до 15 та 17 років (тренер-викладач Дмитро Марчук);

Смочек Віталій – чемпіон Кубку України серед чоловіків та жінок, срібний призер Чемпіонату України серед юніорів та юніорок до 20 років (тренер-викладач Володимир Гордійчук);

Устименко Василь виборов золоту медаль чемпіонату Рівненської області серед юніорів та юніорок до 20 років, чемпіон України серед юнаків  до 15 років (тренер-викладач Володимир Гордійчук);

Кулеша Ігор чемпіон Рівненської області серед юніорів та юніорок до 20 років (тренер-викладач Володимир Гордійчук);

Гарбовський Лев став срібним призером чемпіонату Рівненської області серед юніорів та юніорок до 20 років, а вже на наступному чемпіонаті області серед юнаків та дівчат до 13 років виборов золото (тренер-викладач Володимир Гордійчук);

Іванчук Данило посів другу сходинку чемпіонату Рівненської області серед юніорів та юніорок до 20 років (тренер-викладач Володимир Гордійчук);

Мудрий Ярослав переможець чемпіонату Рівненської області серед юнаків та дівчат до 13 років (тренер-викладач Сергій Астахов);

Расюкевічук Лукас та Мудра Анна стали срібними призерами, а Романюк Олесь виборов бронзу чемпіонату області серед юнаків та дівчат до 13 років (тренер-викладач  Сергій Астахов).

Учні відділення футболу:

команда юнаків 2008 р.н. стала срібним призером дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області серед юнаків 2008-2009 р.н. сезону осінь 2019 року (тренер-викладач Олександр Соборський).

Учні відділення боксу:

Тищенко Андрій – чемпіон першості області серед юніорів 2004-2005 р.н., юнаків 2006-2007 р.н. та молоді 2002-2003 р.н., переможець чемпіонату області серед юнаків 2006-2007 р.н., також завоював зототу медаль на Зональних змаганнях Чемпіонату України  Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей серед юнаків 2006-2007 р.н. (тренер-викладач Віктор Мазур);

Харчук Дмитро та Місюкевич Іван – чемпіони першості області серед юніорів 2004-2005 р.н., юнаків 2006-2007 р.н. та молоді 2002-2003 р.н. (тренер-викладач Віктор Мазур);

Ліщук Олександр – срібний призер першості області серед юніорів 2004-2005 р.н., юнаків 2006-2007 р.н. та молоді 2002-2003 р.н. (тренер-викладач Віктор Мазур);

Вознюк Андрій – бронзовий призер першості області серед юніорів 2004-2005 р.н., юнаків 2006-2007 р.н. та молоді 2002-2003 р.н. (тренер-викладач Віктор Мазур);

Павлюк Адам – срібний призер чемпіонату області серед юнаків 2006-2007 р.н., срібний призер Зональних змагань Чемпіонату України Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей серед юнаків 2006-2007 р.н. (тренер-викладач Віктор Мазур);

Дідковський Євген – бронзовий призер Зональних змагань Чемпіонату України Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей серед юнаків 2006-2007 р.н. (тренер-викладач Віктор Мазур).

Учні відділення вільної боротьби:

Лабаніч Дмитро – переможець чемпіонату Рівненської області  серед юнаків  2006-2009 р.н. (тренер-викладач Віталій Руденко);

Одукалець Артем – переможець чемпіонату Рівненської області серед юнаків 2006-2009 р.н., бронзовий призер чемпіонату області серед юнаків 2003-2005 р.н. (тренер-викладач Віталій Руденко);

Осташ Микита, Боярчук Петро та Кизицький Даниїл – бронзові призери чемпіонату Рівненської області серед юнаків 2006-2009 р.н. (тренер-викладач Віталій Руденко);

Гаркушенко Владислав – переможець чемпіонату Рівненської області серед юнаків 2003-2005 р.н., бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів та кадеток 2003-2004 р.н. (тренер-викладач Віталій Руденко).

Варто зазначити, що вихованці дитячо – юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради Рівненської області і надалі продовжують готуватись до змагань Всеукраїнського та обласного  рівня, впевнено демонструючи гідну підготовку завдяки роботі тренерсько-викладацького складу. Спортсмени Здолбунівщини завжди готові поповнювати ряди збірних команд Рівненської області та України.

Щиро вітаємо спортсменів та тренерсько-викладацький склад Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи з спортивними перемогами та бажаємо подальших успіхів на змагання різних рівнів.

Анонси подій
Банери

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031