Меню
Герої не вмирають
Банери

Особи з обмеженими фізичними можливостями – це не просто категорія людей, це окреме життя. Окремі людські надії на те, що все буде добре. Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

Людмила Романівна звернулася у службу зайнятості та була перереєстрована як безробітна 23 березня 2017 року. Під час співбесіди з фахівцем з питань зайнятості Русланою Романчук було прийнято спільне рішення про необхідність підвищення кваліфікації, оскільки через тривалу перерву у трудовій діяльності безробітна втратила необхідні професійні навички та вміння для подальшої роботи бухгалтером.

Пані Людмилі було запропоновано пройти навчання за напрямом “Комп’ютеризований бухгалтерський облік “1С:Підприємство-Бухгалтерія для України 8.2”. Після закінчення навчання безробітна була працевлаштована на посаду бухгалтера у відділ освіти Здолбунівської райдержадміністрації.

Людмила Романівна дала згоду на здійснення індивідуального супроводу після працевлаштування. Протягом року після працевлаштування фахівець центру зайнятості періодично спілкувався з Людмилою Романівною у телефонному режимі, з’ясовуючи, чи задоволена вона роботою,  чи  успішно відбувається адаптація, чи є у неї наміри щодо продовження або припинення трудової діяльності, бажання кар’єрного зростання.

5 липня 2018 року сплив річний термін з дати працевлаштування  на посаді. Пані Людмила і надалі продовжує працювати.

– Чуйна людина не повинна залишатися байдужою до цієї категорії людей. Зусилля ближніх мають бути спрямовані насамперед на моральну підтримку людини з обмеженими можливостями, а наші дії, слова повинні допомогти їй реалізувати себе як особистість, щоб досягти успіхів у житті, – зауважує Руслана Валентинівна.

Нерідко життя засвідчує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними та високоефективними членами суспільства, висококласними фахівцями. Вони є соціально активними, а ще здатні надихати інших, у тому числі й здорових людей.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30