Меню
Герої не вмирають
Банери

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС триває третя доба позапланових ремонтних робіт.

3 січня цього року о 01 год. 57 хв., згідно із поданою заявкою, енергоблок №2 ХАЕС відключено від енергомережі для усунення пропускання середовища на ущільнюючій поверхні вузла «чохол – блок переміщення» на приводі органів регулювання системи управління захисту (ОР СУЗ).

Енергоблок №2 знаходиться у стані «гаряче зупинення». Причини порушення прокоментував Генеральний Директор ХАЕС Микола Панащенко.

Згідно із міжнародною шкалою INES дану подію класифікують рівнем «0» (поза шкалою).

Також сьогодні, 5 січня 2018 року на енергоблоці №1 Хмельницької АЕС триває шістдесята доба планово-попереджувального ремонту. Нагадаємо, що 7 листопада 2017 року о 2 год. 46 хв. енергоблок №1 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення планово-попереджувального ремонту.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Генеральний директор ХАЕС Микола Панащенко прокоментував ситуацію з відключенням енергоблока №2 на Хмельницькій АЕС.

Нетішин не замерзне через повну зупинку роботи Хмельницької атомної електростанції. Теплопостачання у місті буде обмежене. Забезпечать його за рахунок пускорезервної котельні, яка працює на мазуті. Про це повідомив начальник комунального підприємства відокремленого підрозділу «Хмельницька АЕС» Сергій Сніщук. У зв’язку з цим у місті з третього до дев’ятого січня обмежать теплопостачання та подачу гарячої води. Містян просять економити тепло та гарячу воду.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій