Меню
Герої не вмирають
Банери

Дуже часто спалення сухої трави переростає у великомасштабні пожежі. Швидкість поширення вогню під час яких надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко. У населених пунктах спалення сухої трави або листя на присадибних ділянках може перерости у неконтрольоване горіння.

Так, підрозділами ДСНС Здолбунівщини за березень 2020 року було здійснено 10 виїздів на ліквідацію пожеж пов’язаних з загоранням трави де неодноразово була загроза перекидання полум’я на різні будівлі та лісові насадження.

Ще один украй небезпечний фактор спалювання сухої трави – їдкий чорний дим. Для людей, схильних до алергій, опинитися у зоні згоряння сухостою дуже небезпечно. Та найстрашнішим випалювання трави є в зоні міста, де на ґрунті і рослинах осідають важкі метали. Вдихаючи дим, люди отруюють свій організм. Крім того, спалюють не просто траву в містах, але й сміття, серед якого чимало пластику. На сільських полях можуть вигоряти залишки отрутохімікатів, які використовують для обробки ґрунтів чи рослин. Небезпечні продукти згоряння вітер здатен переносити на великі відстані, відтак можуть постраждати не лише безпосередньо палії.

Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах є випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах та на торфовищах.

Вкотре звертаємося до мешканців Здолбунівського району, не випалюйте суху траву, не розводьте багаття в лісі, не створюйте смітники на прилеглих територіях, тим більше не підпалюйте їх.

Сподіваємося, що спільними зусиллями рятувальників та органів місцевого самоврядування Здолбунівщини ми зможемо донести до свідомості кожного громадянина, що таких речей не варто робити.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031