Меню
Герої не вмирають
Банери

Темпи зростання галузей економіки на Рівненщині перевищують середні показники по Україні.

У 2017 році збільшилося виробництво продукції у промисловості, сільському господарстві, будівельній сфері. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко під час колегії облдержадміністрації.

«Найбільше зростання є у промисловості – 9 %. Це третій показник серед регіонів України. Галузь виробляє чверть від усієї продукції в області», – доповів Ігор Тимошенко.

Найбільше виробили меблів, електроенергії, будматеріалів, скло- та металевих виробів, продукції видобувної промисловості.

Щодо аграрного сектору області, то ним виробляється 5-та частина усієї продукції. Торік усі господарства виробили продукції на 4,2 % більше за попередній період. Такий показник забезпечив 8 місце серед областей.

Як зазначив Ігор Тимошенко, одним із факторів, що сприяли розвитку ­­галузі, стало підвищення ефективності використання сільгоспугідь.

«Торік забезпечено збільшення посівної площі на 19 тисяч гектарів. Разом з тим, переважно на Поліссі все ще не використовується близько 50-ти тисяч гектарів сільгоспугідь, найбільше у Березнівському, Володимирецькому, Дубровицькому та Костопільському районах», – каже заступник голови Рівненської ОДА.

Тож голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко доручив керівникам районів активніше працювати над збільшенням посівних площ. Адже, як засвідчив досвід минулого року, є попит інвесторів і на малородючі землі.

Також поліпшити ситуацію на селі може розвиток ягідництва та садівництва. Адже специфіка цієї галузі полягає у створенні нових робочих місць.

За словами Ігоря Тимошенка, зростанню сільгоспвиробництва у 2018 році сприятиме всебічна державна підтримка. Тому аграріям необхідно впорядкувати документацію, аби якомога більше залучити коштів.

За інформацією сайту Рівненської ОДА

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728