Меню
Герої не вмирають
Банери

Темпи зростання галузей економіки на Рівненщині перевищують середні показники по Україні.

У 2017 році збільшилося виробництво продукції у промисловості, сільському господарстві, будівельній сфері. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко під час колегії облдержадміністрації.

«Найбільше зростання є у промисловості – 9 %. Це третій показник серед регіонів України. Галузь виробляє чверть від усієї продукції в області», – доповів Ігор Тимошенко.

Найбільше виробили меблів, електроенергії, будматеріалів, скло- та металевих виробів, продукції видобувної промисловості.

Щодо аграрного сектору області, то ним виробляється 5-та частина усієї продукції. Торік усі господарства виробили продукції на 4,2 % більше за попередній період. Такий показник забезпечив 8 місце серед областей.

Як зазначив Ігор Тимошенко, одним із факторів, що сприяли розвитку ­­галузі, стало підвищення ефективності використання сільгоспугідь.

«Торік забезпечено збільшення посівної площі на 19 тисяч гектарів. Разом з тим, переважно на Поліссі все ще не використовується близько 50-ти тисяч гектарів сільгоспугідь, найбільше у Березнівському, Володимирецькому, Дубровицькому та Костопільському районах», – каже заступник голови Рівненської ОДА.

Тож голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко доручив керівникам районів активніше працювати над збільшенням посівних площ. Адже, як засвідчив досвід минулого року, є попит інвесторів і на малородючі землі.

Також поліпшити ситуацію на селі може розвиток ягідництва та садівництва. Адже специфіка цієї галузі полягає у створенні нових робочих місць.

За словами Ігоря Тимошенка, зростанню сільгоспвиробництва у 2018 році сприятиме всебічна державна підтримка. Тому аграріям необхідно впорядкувати документацію, аби якомога більше залучити коштів.

За інформацією сайту Рівненської ОДА

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери