Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою підвищення знань про підприємства міста, важливість та актуальність тих професій, які причетні до залізничної магістралі фахівці служби зайнятості організували професіографічні екскурсії для учнів 9-го класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 у виробничі підрозділи «Локомотивне депо Здолбунів» та «Моторвагонне депо Здолбунів» регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця». 

Під час екскурсій діти отримали інформацію про історію розвитку залізниці на теренах рідного краю, про різновиди тепловозів та електровозів, про професії, які відповідають за рух та керування потягів, їх ремонт та профілактику. Цікаво було знаходитися у різних ремонтних відділеннях підприємств, пізнаючи важливість та відповідальність робіт, які виконують працівники різних професій. Особливо вразили дітей розміри деталей та двигунів потягів, великі токарські станки, важке обладнання слюсарів та складна робота електриків. Екскурсоводами були інженер-технолог Володимир Лабінський з ВП «Локомотивне депо Здолбунів» РФ «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та головний технолог Сергій Волосик з ВП «Моторвагонне депо Здолбунів» РФ «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця». Під час заходу були присутні помічники начальників з кадрових питань ВП “Моторвагонне депо Здолбунів” Тетяна Кухарчук та ВП “Локомотивне депо Здолбунів” Галина Бартошук.

Учасники екскурсії дякували організаторам за цікаву, змістовну розповідь та з користю проведений час.    Такі заходи дозволяють учнівській молоді, яка незабаром стане перед вибором професії, пізнати призначення та специфіку роботи місцевих підприємств та актуальні професії.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930