Меню
Герої не вмирають
Банери

Для формування кадрового потенціалу та з метою реального підбору працівників виробничих підрозділів ПАТ “Укрзалізниці” директором Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Сергієм Бабичем була ініційована робоча зустріч з помічниками начальників  з кадрових питань ВП “Локомотивне депо Здолбунів”, ВП “Моторвагонне депо Здолбунів”, ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів”, яку організували фахівці відділу взаємодії з роботодавцями. Обговорювались проблеми та основні напрями вдосконалення забезпечення підрозділів кваліфікованим персоналом, адже сьогодні, як ніколи, гостро стоїть питання забезпечення кадрами української залізниці.

В рамках зустрічі представники підрозділів були запрошені на семінар з техніки пошуку роботи, який проходив 20 лютого у Здолбунівській філії для студентів-випускників групи “слюсар з ремонту рухомого складу” ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту”. Захід відкрив директор Філії Сергій Бабич розповіддю про роль та місце служби зайнятості у працевлаштуванні молоді.

Тетяна Кухарчук  –  помічник начальника з кадрових питань ВП “Моторвагонне депо Здолбунів”, Галина Бортошук – помічник начальника з кадрових питань ВП “Локомотивне депо Здолбунів”, Галина Кащук – помічник начальника з кадрових питань ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів” розповіли майбутнім “потенційним працівникам” про умови стажування, наявні вакантні місця, вимоги до кандидатів, обов’язки  слюсарів, умови праці, розмір заробітної плати, можливості кар’єрного росту; навели безліч прикладів з  “реальних буднів” залізниці та відповіли на всі поставленні запитання.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних Надія Білоус проінформувала випускників ПТУ, перш за все, про послуги служби зайнятості та наявні актуальні вакансії. Обговорювалися питання про особливості працевлаштування в сучасних   умовах, присутні ознайомилися з основними джерелами вакансій, резюме та його використання, з правилами співбесіди з роботодавцями, порадами щодо утримання на новій роботі та перевагами легальної зайнятості. На завершення студенти мали змогу переглянути відеопрезентацію Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Одним із основних акцентів заходу було гасло “Живи і працюй в Україні!”. Усі учасники намагалися донести до молоді про найголовніший аспект початку їхньої трудової діяльності: легальна зайнятість — запорука соціального захисту працівника і у цьому напрямку керівництво Укрзалізниці докладає багато зусиль для пошуку можливостей щодо поліпшення матеріального стану та соціального захисту залізничників.

 

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728