Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівському районному центрі зайнятості 28 березня надавалася соціально-психологічна інформаційна допомога безробітним з числа учасників антитерористичної операції шляхом проведення тренінгу «Формування навиків самодопомоги та самореалізації в умовах підвищеної соціальної напруги».

На прохання центру зайнятості захід проводила тренер з ТзОВ «Територія бізнесу». Вибір теми є актуальним у зв’язку із кількістю учасників АТО, які перебувають на обліку у пошуку роботи, та які очікують від оточуючих належного ставлення, повноцінного інформування про послуги соціальних служб, громадських організацій та свої права.003

Тренер заходу, Ольга Іванівна Яковлєва, одночасно є ще й керівником громадської організації «Психологічна підтримка Євромайдану» та координатором «Центру допомоги учасникам АТО» при Рівненській обласній державній адміністрації.

– Тривале перебування під тиском складних життєвих обставин завдає потужного негативного впливу на здоров’я, цінності та особистість зокрема, – зазначає Ольга Іванівна. – Без психологічної підтримки, допомоги близьких і професіоналів людині складно справитися з подібними навантаженнями. Тому дуже важливо, з метою успішної адаптації до мирного життя, подолання зовнішніх та внутрішніх конфліктів формувати емоційну стійкість та психологічну рівновагу, навчитися ефективно використовувати всі доступні ресурси та успішно пройти власних шлях у подоланні психотравмуючих ситуацій, – підкреслила пані Ольга актуальність теми тренінгу. Захід проводився із використанням міні-лекцій, індивідуальної роботи, відпрацювання конкретних умінь та навичок саморегуляції емоційних станів в кризових ситуаціях. Протягом заходу тренер активно працювала з учасниками на досягнення основної мети: формування функціональної готовності до адекватного реагування на виклики сьогодення, особистої адаптації до нових умов, вміння знаходити виходи із складних життєвих ситуацій та визначення критеріїв успішної самореалізації.

Також Ольга Іванівна проінформувала присутніх про роботу та послуги громадської організації «Психологічна підтримка Євромайдану» та «Центру допомоги учасникам АТО» при Рівненській обласній державній адміністрації. По завершенню учасникам АТО були роздані інформаційно-роз’яснювальні матеріали та буклети.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930