Меню
Герої не вмирають
Банери

17 травня в Здолбунівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 6 відбулась нарада директорів освітніх закладів Здолбунівського району за участю голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука.

Голова райдержадміністрації повідомив усім присутнім, що в 2017 році поточні ремонти у школах району будуть проводитися за кошти районного бюджету, а не за батьківські кошти. Кожна школа отримає фінансування в залежності від площі приміщень та кількості дітей. Загалом з районного бюджету на ці заходи передбачено 1 млн. 700 тис. грн.

Педагогічні колективи навчальних закладів спільно з батьківськими комітетами самі будуть вирішувати на що розподіляти залишки коштів після придбання необхідних матеріалів для ремонту: фарби, лаків та іншого.

Видатки з районного бюджету спрямовуються з метою припинення збору коштів на проведення ремонтів у школах з батьків.

На нараді директори навчальних закладів підтвердили, що збирати додаткові кошти на проведення ремонтних робіт з батьків не будуть.

Разом з тим, голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук, додав, що благодійність, як таку, ніхто заборонити не може. Якщо батьки мають бажання придбати у свій клас для покращення навчального процесу  речі – це їх право. Головне, щоб ініціатива виходила від самих батьків. Але грошей на ремонти у школах (класах, коридорах) здавати не потрібно!

Цьогорічний пілотний проект стосується виключно шкіл. Додаткових коштів на поточні ремонти у дитячих садочках та позашкільних закладах не передбачено.

Голова адміністрації наголосив : «Я дуже сподіваюсь, що у наступному році до цієї програми буде включено і ДНЗ, і позашкільні заклади. Бо нашій команді не вперше вирішувати питання, які не вирішувалися багато років, робити щось таке, чого раніше ніколи не було… Це я і про програму “Обдарований учень”, про виплату відряджень педагогам, про тотальну інтернетизацію навчальних закладів і т.д.»

Також кожна школа протягом наступних декількох тижнів отримає цемент (згідно раніше поданих заявок) від мецената філії “ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ” ПАТ«Дікергофф цемент України».

Загалом на всі заклади передбачено майже 40 тон цементу.

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031