Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні, 28 грудня о 10.00 год. під головуванням голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука відбулося останнє у цьому році засідання колегії райдержадміністрації.

На засіданні колегії було розглянуто ряд важливих для району питань, зокрема: про реформування системи охорони здоров’я населення, про стан та перспективи розвитку галузі освіти району, про розвиток фізичної культури та спорту, про надання соціальних послуг населенню Здолбунівського району.

На початку засідання колегії представники національної скаутської організації України «Пласт» станиця Здолбунів передали голові райдержадміністрації Сергію Кондрачуку та голові районної ради Олегу Дацюку Вифлеємський вогонь миру, запалений на місці народження Ісуса Христа, як символ миру та благополуччя для жителів Здолбунівщини.

Приємною частиною засідання було відзначення керівників району, які за останній час мали вагомі здобутки у своїй сфері.

Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук вручив Почесну грамоту Спілки архівістів України з нагоди 100-річчя від дня створення першого державного органу управління системою архівних установ України начальнику архівного відділу Здолбунівської райдержадміністрації Ользі Климкович.

Було нагороджено подякою Професійної спілки працівників державних установ України Володимира Дацюка – начальника відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату Здолбунівської райдержадміністрації за  участь у Всеукраїнському конкурсі “Кращий державний службовець”.

За належне виконання своїх посадових обов’язків, результативність і наполегливість у роботі та відмінну організацію щодо призову на строкову військову службу до Збройних Сил України голова райдержадміністрації вручив подяки військовому комісару Здолбунівського районного військового комісаріату, підполковнику Василю Мельничуку, заступнику Здолбунівського районного комісара – начальнику відділення комплектування, майору Юрію Назаруку, головному спеціалісту відділення комплектування Здолбунівського районного військового комісаріату Людмилі Ігнатьєвій  та Глинському сільському голові Петру Ольховцю.

Також грамотою за високі спортивні досягнення, особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед молоді було відзначено  багаторазового чемпіона України з кікбоксингу Дениса Стюпка.

Голова райдержадміністрації представив усім присутнім новопризначеного начальника Здолбунівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області Гринюка Дениса Володимировича.

Керівники кожної галузі району: медицини, спорту, освіти, соціальної сфери (за виключенням культури) мали можливість поділитися з присутніми здобутками в очолюваній галузі у 2017 році та перспективами на 2018 рік.

Говорячи про медицину, головні лікарі Здолбунівської центральної районної лікарні Владислав Сухляк та комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Олег Сумко розповіли про перспективи галузі у 2018 році, в умовах впровадження медичної реформи і тих змін, що нас очікують.

У районному бюджеті на 2018 рік передбачено близько 900 тис.грн. на придбання сучасного флюрографа для Здолбунівської ЦРЛ. Вартість цього необхідного для району медичного обладнання на сьогодні складає майже 2 млн.грн., і тому є необхідність співфінансування з місцевих бюджетів.

Щодо перспектив розвитку первинної ланки охорони здоров’я району важливим є чітке визначення напрямків використання коштів, які мають надійти наступного року з Державного бюджету на розвиток цієї галузі.

Для  освітньої галузі  актуальними питаннями  залишається харчування дітей та  стан приміщень харчових блоків у школах, а також проведення роз’яснювальної роботи  керівникам освітніх закладів району щодо норм нещодавно прийнятого Закону України «Про освіту».  За підсумками розгляду даного питання було прийнято рішення, у січні наступного року на запрошення голови Рівненської райдержадміністрації Володимира Пилипчука відвідати збудовані у 2017 році у Рівненському районі заклади освіти, з метою вивчення досвіду та можливостей впровадження сучасного підходу в облаштуванні освітнього простору на Здолбунівщині.

Також голова райдержадміністрації звернувся до керівників освіти та культури району з проханням активізувати співпрацю щодо популяризації туристичних маршрутів Здолбунівщини, а також залучення учнівської молоді до туристичного дозвілля.

Що стосується питання розвитку сфери культури району та враховуючи думку громадськості голова райдержадміністрації доручив профільному заступнику Сергію Гридіну вивчити питання щодо можливості створення у наступному році при музичній школі духового оркестру.

Подякували за роботу у 2017 році і представникам соціальної сфери: управлінню соціального захисту населення, службі у справах дітей, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районній організації Товариства Червоного хреста.

За результатом розгляду питань було прийнято чотири доручення голови райдержадміністрації.

У засіданні колегії взяли участь: члени колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівники установ і організацій району, керівники органів місцевого самоврядування, представники районних ЗМІ.

 

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031