Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні, 29 грудня о 10.00 год. під головуванням голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука відбулося останнє у цьому році засідання колегії райдержадміністрації.

Змістовним та цікавим було засідання колегії, адже було розглянуто ряд важливих питань, зокрема: про діяльність Центру надання адміністративних послуг Здолбунівської райдержадміністрації у  2016 році; про розвиток фізичної культури і спорту в Здолбунівському районі у 2016 році; про виконання програми розвитку культури Здолбунівщини у 2016 році.          

З інформацією про діяльність Центру надання адміністративних послуг Здолбунівської райдержадміністрації виступила керівник даного Центру Муляр Світлана Вікторівна, яка розповіла присутнім на колегії, що за період роботи з листопада 2013 року по 01 грудня 2016 року   працівниками Центру для фізичних та юридичних осіб надано  14 963 адміністративні послуги.  

Впродовж  2016 року ЦНАП працював над організацією надання адміністративних та дозвільних послуг, спрощенням дозвільних процедур та вдосконаленням своєї  роботи відповідно до вимог чинного законодавства.

З вересня місяця 2016 року  розпочалася активна співпраця між Центром надання адміністративних послуг Здолбунівської райдерж-адміністрації та  Головним територіальним управлінням юстиції в Рівненській області щодо реєстрації громадських організацій, професійних спілок.

У 2016 році відбулося значне збільшення кількості  послуг. Зростання  пов’язане, як із активністю суб’єктів звернень, так із розширенням переліку послуг, які надаються Центром. Загальна кількість послуг, наданих у 2016 році станом на 01.12.2016  становить 8924, середня кількість наданих послуг  в місяць становить близько 700 .

Від наданих адміністративних послуг до районного бюджету надійшло 186 831, 40 грн. (зарахування здійснюються з 01.04.2016).

Також керівник Центру проінформувала і про основні завдання які заплановані на 2017 рік, а саме:  створення власного сайту; облаштування архівного приміщення з метою належного зберігання справ; запровадження рецепції (інформування, консультування відвідувачів, допомога в заповненні необхідних документів, прийняття та видача «швидких» послуг та інше.

Обговорили на колегії і питання розвитку фізичної культури і спорту в Здолбунівському районі у 2016 році. 

Про основні спортивні досягнення наших земляків на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, про організацію спортивно-масових заходів, про стан фінансового забезпечення розвитку фізичної культури і спорту в районі, а також про стан будівництва спортивного комплексу в м. Здолбунів розповіла в.о. начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Швидка Оксана Василівна.

За інформацією Оксани Василівни, у районі налічується та функціонує – 1 стадіон, 17 футбольних полів, 87 спортивних майданчиків, 16 стрілецьких тирів, 19 спортивних залів.

Що стосується фінансового забезпечення то варто відмітити, що у 2016 році з районного бюджету було виділено на розвиток галузі фізичної культури і спорту 1280,9 тис. грн. Профінансовано 59 спортивно-масових заходів.

Також у цьому році проведено тендер, визначено переможця, який буде здійснювати будівництво нового спортивного комплексу в м. Здолбунів та інше.

З метою якісної підготовки до чемпіонатів усіх рівнів у 2016 році проведено 3 навчально-тренувальних збори з важкої атлетики та 1 з вільної боротьби. Загалом спортсменами району було встановлено 75 рекордів України.

На засіданні колегії було розглянуто питання про виконання програми розвитку культури Здолбунівщини у 2016 році.         

Як розповіла начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Стеценко Елеонора Анатоліївна у Здолбунівському районі збережено інфраструктуру та кадровий потенціал галузі культури.

Також Елеонора Анатоліївна проінформувала присутнім і про створення та підтримку діяльності Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею  (комплектування музейних фондів); про організацію та проведення районних мистецьких заходів міжнародного, всеукраїнського та місцевого значення, а саме: концертів, фестивалів, конкурсів, конференцій; про сприяння участі кращих аматорських колективів, окремих виконавців у всеукраїнських, міжнародних та обласних фестивалях та конкурсах; про створення електронної бази даних (пісенна та музична спадщина Здолбунівщини); про інформатизацію закладів культури (придбання комп’ютерів та ноутбуків); про проведення реставраційно-ремонтних робіт в закладах культури району та інше.

Презентація доповідей колегії тут.

За результатом розгляду питань, головою райдержадміністрації  видано відповідні доручення.        

Після розгляду питань порядку денного, до учасників колегії звернувся голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, який подякував всім керівникам за гарну роботу та привітав з Новорічно-Різдвяними святами.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30