Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні, 24 вересня, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук провів виїзний прийом громадян у Новій Мощаниці. Він поспілкувався з жителями села, які завітали на прийом, а також побував у тамтешніх школі, клубі та ФАПі.

Протягом останніх років коштом платників податків у цьому селі вдалося втілити низку важливих для громади справ.

Зокрема відремонтовано частину шляхів, які сполучають село з іншими населеними пунктами. Нині тривають роботи на ділянці дороги Мізоч-Півче, заплановано відремонтувати ще кількасот метрів цього шляху.

– Звичайно, залишилося ще чимало роботи і доріг, які потребують ремонту. Проте 1,7 км асфальту, покладеного протягом останніх двох років, та ті роботи, які були проведені нещодавно, дали змогу суттєво полегшити доїзд до села. Наша команда на цьому не зупинятиметься, і за найменшої нагоди продовжуватимемо роботи на найпроблемніших ділянках дороги до Нової Мощаниці, – зазначив очільник РДА.

До слова, торік було вкладено асфальтом частину шляху і в самому селі – на ділянці, яка вважалася однією з найпроблемніших.

Нині у селі також проводять роботи з викладання білощебеневої дороги коштом дорожнього фонду (177 тис. грн.) Спрямовано на ці роботи й 53 тис. грн. з сільського бюджету. Це стало можливим завдяки перевиконанню сільського бюджету, чого вдалося досягти завдяки реєстрації двох нових платників податків. Окрім того, Нова Мощаниця, як і інші села Здолбунівщини, отримало нове джерело наповнення бюджету – так званий «лісовий» податок, який нараховується до сільських бюджетів з 15 серпня цього року.

Діє у селі ошатна та затишна школа, у якій першокласники мають класну кімнату, оформлену в стилі Нової української школи.

До того ж вже незабаром на території школи діятиме дитячий садок, який відвідуватиме 18 дошкільнят. Прикметно, що досі дитсадка у селі ніколи не було.

Варто пишатися й оновленим клубом, який діє у Новій Мощаниці. Торік коштом районного бюджету там провели ремонт, і тепер залу клубу можна легко перетворити на спортивний зал, у якому тамтешня молодь залюбки грає у волейбол зимовими вечорами. Тож використовується приміщення досить ефективно. Наразі у клубі залишилося змонтувати систему опалення, на що частину коштів уже виділено з районного бюджету.

 

 

Проведено косметичний ремонт і в сільському фельдшерсько-акушерському пункті.

Тож протягом останніх трьох років у Новій Мощаниці відбулося багато позитивних змін, і на жителів цього села чимало таких новацій очікує і в майбутньому.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЛипень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031