Меню
Герої не вмирають
Банери

10 жовтня  в. о. голови райдержадміністрації Леонід Власюк  провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Здолбунівської райдержадміністрації.

Під час наради було обговорено ряд важливих для розвитку району питань, зокрема: про готовність бюджетних установ  до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 року; монетизація пільг та житлових субсидій з початку опалювального періоду 2019 – 2020 року; стан проведення поточного та капітального ремонту в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, а також  виконання бюджету Здолбунівського району за 9 місяців 2019 року та інше.

Зокрема розглядаючи питання готовності бюджетних установ  до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 року було зазначено, що всі об’єкти ЖКГ, дорожньо-мостового господарства, підприємств енергетичного комплексу та соціально-культурного призначення готові до роботи.

Що ж стосується питання виконання бюджету Здолбунівського району за 9 місяців 2019 року, то варто зазначити, що до зведеного бюджету району надійшло доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) 146,8 млн. грн, що на 27,2% більше в порівнянні з минулим роком. Фінансування бюджетних установ та заходів районного бюджету здійснюється в повному обсязі. Заборгованість щодо оплати праці та інших захищених видатків відсутня. На сьогоднішній день здійснюються заходи щодо складання розрахункових показників районного бюджету на 2020 рік.

По питанню монетизації пільг та житлових субсидій проінформувала в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Малахова,  яка звернула увагу присутніх на те, що з жовтня 2019 року запроваджується новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг, який передбачає, що гроші передаватимуться людям, а не підприємствам – надавачам послуг. Відповідно до нового механізму є два варіанти одержання допомоги: безготівковий, коли Ощадбанк автоматично створює обліковий запис одержувача пільг, та готівковий – коли одержувач пільги може відкрити рахунок у будь-якому банку (або через виплатні об’єкти Укрпошти) і кожен місяць отримувати «живі» гроші. На даний час управлінням здійснюється перевірка персональних даних пільговиків для подальшої можливості виплати коштів.

На нараді було озвучено інформацію про те, що відділом освіти райдержадміністрації здійснюються заходи щодо своєчасного початку опалювального сезону, зокрема щодо встановлення модемів газо-розподільних систем та своєчасного проведення поточного та капітального ремонту в  закладах освіти.

Також керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації інформували про діяльність очолюваних ними підрозділів, озвучивши основні проблеми, що виникають в процесі їхньої діяльності та шляхи їх вирішення.

За результатами наради було прийнято протокольні доручення.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930