Меню
Герої не вмирають
Банери

Здолбунівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 8,5 га для ведення індивідуального садівництва розташованої за межами населених пунктів на території Глинської сільської ради  (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Проект Детального плану території розроблений з метою зміни  функціонального  призначення  території для можливості відведення  земельних ділянок для індивідуального садівництва у власність учасникам АТО.

Проектом Детального плану території на території площею 8,5 га передбачається:

  • проектний масив садової забудови, в кількості 63 садові ділянки площею 0,10 га кожна;
  • територія громадської забудови (ділянка магазину продовольчих товарів);
  • територія об’єктів інженерної інфраструктури, де розміщуються проекті ТП, ГРП, локальні очисні споруди, пожежні резервуари;
  • територія вулиць та проїздів в червоних лініях.

Детальним планом території визначено формування просторової композиції та параметрів забудови ділянок;  встановлено червоні лінії та лінії регулювання забудови; визначено  планувальні  обмеження  використання  території, містобудівні умови та обмеження.

Замовником з розроблення детального плану території є Здолбунівська районна державна адміністрація.

Розробник детального плану – ПП «Землебудпроект».

Детальний план території розроблений згідно розпорядження голови Здолбунівської райдержадміністрації від 09.02.2016 № 62 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Глинської сільської ради Здолбунівського району» (зі змінами).

Графічні матеріали та розділи пояснювальної записки детального плану території додаються в електронному вигляді. Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  за адресою: м.Здолбунів, вул.Грушевського,14, каб.420.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Омельчук Олена Сергіївна (тел.2-23-30).

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 06.09.2016 року до 06.10.2016.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь: 1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об’єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих
рад.

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що поступили після встановленого строку залишаються без розгляду.

Пропозиції необхідно подавати до Здолбунівської райдержадміністрації за адресою: 35700, м.Здолбунів, вул.Грушевського,14

 

Графічні матеріали та  пояснювальна записка детального плану території:

Інженерна підготовка та вертикальне плануванняІнженерна підготовка та вертикальне планування

Інженерні мережі та споруди

Планувальні обмеження та транспортні зв’язки

Пояснювальна записка

Схема розташування

 

Громадські слухання в містобудівній сфері.

Питання – відповіді.

Громадські слухання в містобудівній сфері. Довідник

 

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728