Меню
Герої не вмирають
Банери

Продовжується робота з формування конкурсної комісії відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації  для добору кандидатів на посаду директора Здолбунівської ЦСПШБ.

Кандидатів на посаду керівника закладу культури визначає конкурсна комісія. Згідно ст. 213 Закону України «Про культуру» конкурсна комісія відділу культури і туризму райдержадміністрації складається із 9  чоловік та персональний склад повинен бути сформований  до 20 серпня 2016 року.

По три кандидатури  до складу конкурсної комісії   подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління.

Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються від трудового колективу  на загальних зборах трудового колективу.

Для включення до складу конкурсної комісії кандидатури, запропонованих трудовим колективом, головуючим на загальних зборах трудового колективу до відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації письмово та електронною поштою подаються:

-супровідний лист у довільній формі із зазначенням кандидатури, яка рекомендується  для включення до складу конкурсної комісії. До супровідного листа додаються заява  та анкета кандидата на включення до складу конкурсної комісії за формою (зразок заяви та анкети додаються);

-протокол загальних зборів трудового колективу;

-листок реєстрації із підписами членів трудового колектив, які брали участь у загальних зборах.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії.

Жеребкування проводиться в разі подання кандидатур не менше ніж від двох громадських організацій.

Відділ культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації забезпечує онлайн-трансляцію жеребкування на офіційному сайті.

Членом конкурсної комісії  не може бути особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її недієздатність обмежена;

має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускаються втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

-незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування

-члени професійних. творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону

-члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек на 1 рік і 5 років.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 30 серпня 2016 року у відділі культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації о 10.00 год.

Дату другого засідання буде повідомлено додатково.

Адреса електронної пошти для листування: zdoltur@ukr.net.
Контактний телефон 2-23-55.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031