Меню
Герої не вмирають
Банери

Масовим змагально-пізнавальним заходом «Я студент – і цим я пишаюся» завершився Тиждень студента, який проходив у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості.

У конкурсі взяли участь дві команди учнів: «Красунчики» та «Феї краси». Під час змагань відбувалася запекла боротьба хлопців та дівчат. Конкурс «Мозковий штурм» дав змогу учасникам продемонструвати ерудицію, їхні знання про свято студента, про історію та сучасність навчального закладу. Знання народної поетичної творчості учні продемонстрували у конкурсі «Прислів’я про працю». Швидкість застосування логічного мислення використали при розгадуванні ребусів у завданні «Дешифратор». Веселими конкурсами були «Склади слово» та «Хто зверху – знаряддя праці».

Тож переможцями журі визначило команду хлопців «Красунчики».

Захід організували районна філія, відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації та Християнська спілка молоді (YMCA) Здолбунова з попереднім погодженням керівництва ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Протягом цього тижня, присвяченому Дню студента, відбулося три тренінги з техніки пошуку роботи та три презентації Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ для учнів випускних груп ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери