Меню
Герої не вмирають
Банери

У зв’язку із запуском лінії з виготовлення комплектуючих до автомобіля BMW MINI Countryman до Здолбунівського районного центру зайнятості звернулося ТОВ «Кромберг енд Шуберт» з проханням щодо підбору претендентів на посаду комплектувальник проводів на виробництво у місті Луцьк.

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%ba%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b3

На потребу роботодавця фахівцями служби зайнятості 15 вересня 2016 року було організовано міні-ярмарок вакансій. Про підприємство та вимоги до кандидатів на вакантні робочі місця присутнім розповіла фахівець по підбору персоналу Леся Петрівна Макитринська: – Підприємство виготовляє свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes).

На даний час, в Україні існують виробництва в Луцьку та Житомирі. На підприємстві пропонують офіційне працевлаштування, спеціалізоване навчання за рахунок компанії, безпечні умови праці, пільгові гарячі обіди, можливість кар’єрного росту, гідний рівень заробітної плати, гнучку систему преміювання, змінний графік роботи, безкоштовний довіз на роботу і додому. Не лише належні умови праці, але й сучасний медпункт, їдальня є запорукою успішності кожного та й підприємства вцілому.

За результатами міні-ярмарку вакансій шестеро безробітних стали ближче на крок до своєї мети “знайти гідну роботу”, адже попереду ще чимало зусиль: це вивчення теорії, підтвердження знань, проходження практики на лінії. Бажаючі працювати на підприємстві заповнили анкети кандидата на роботу, та незабаром поїдуть на екскурсію, знайомитись з місцем роботи. Сподіваємося, що результат не змусить себе довго чекати.