Меню
Герої не вмирають
Банери

Продовжуються заходи, приурочені Міжнародному дню прав людини у  Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості. Сьогодні у приміщенні центральної районної бібліотеки Здолбунова фахівці служби зайнятості під час проведення профорієнтаційного заходу «Залізниця, залізничні професії та навчальні заклади» спільно з виробничими підрозділами регіональної філії «Львівська залізниця»  для учнів 9-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 виділили час на ознайомлення учнів про важливість та значення прийдешнього дня – Дня прав людини.

З відеоматеріалів учні дізналися про створення та розвиток, значення та необхідність залізниці, актуальність залізничних професій, опрацювали диференційно-діагностичний опитувальник інтересів, отримали інформаційні буклети «Запрошуємо на навчання в залізничні навчальні заклади» західного регіону України від гостей заходу, помічників начальників з кадрових питань ВП “Моторвагонне депо Здолбунів” Тетяни Кухарчук, ВП “Локомотивне депо Здолбунів” Галини Бартошук та ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів” Галини Кащук.

Далі спілкувалися про права дитини, якими є наші присутні. Учнів ознайомили з історією прийняття Загальної декларації прав людини, і, як наслідок цього, відзначання всесвітнього Дня прав людини, із сучасною кваліфікацією прав людини за цілою низкою напрямків. Провели з учасниками невелике опитування та вправу з ребусами на знання з основ права, роздали на згадку про захід вибірку статей з Конвенції ООН про права дитини та буклет Безоплатної правової допомоги  «Твої права-твій захист. Правові орієнтири для кожної дитини» про можливість отримання безкоштовної юридичної підтримки для захисту своїх прав.

Працівники центральної районної бібліотеки ознайомили учнів з виставкою літератури, приуроченої до Всесвітнього дня прав людини.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930