Меню
Герої не вмирають
Банери

З точки зору фінансових і трудових затрат з усіх галузей тваринництва найвигіднішими на сьогоднішній день є кролівництво. У короткий період часу при правильному догляді за тваринами господар може отримати смачне дієтичне м’ясо і хутрову сировину у великій кількості. Саме в цьому криється популярність кролівництва. На сьогоднішній день кроликів розводять не тільки на фермах, але і в присадибних господарствах. У Здолбунівському районному центрі зайнятості 18 квітня навчали безробітних вирощувати кролів. Для безробітних жителів села був проведений навчальний семінар «Ефективне ведення сільського господарства»  на тему: «Як виростити кролика масою тіла – 4,5 кілограмів за 120 днів?».
003

Семінар проводив директор Рівненської  дослідницької станції епізоотології Інституту ветеринарної медицини НААН України Роман Миколайович Сачук. Лекція проводилася з використанням інтерактивних методів та технічних засобів для демонстрації матеріалу. Слухачі були проінформовані про види облаштування кліток для вирощування кролів, про правильну годівлю їх у літній та зимовий період, про екологічні розрахунки розходів на початок інвестиції, про доходи з вирощування кролів, про вибір породи тварин. Також важливими питаннями для обговорення були профілактика найчастіших хвороб, які трапляються у кролів та профілактика дезінфекція приміщень для тварин.

– М’ясо кролика, на відміну від інших сортів м’яса, містить найменшу кількість алергенів, тому його можна вживати алергікам і дітям до року. Завдяки великій кількості білків і поживних речовин воно відмінно підходить для людей похилого віку та важкохворих людей, – зазначив Роман Миколайович. – Печінка кролика незамінна у раціоні харчування при важких хворобах як дітям, так і дорослим. Адже людський організм яловичину засвоює лише на 62%, а кролятину на 90%, тому варто задуматись над бізнес-ідеєю та починати впроваджувати її у життя.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери