Меню
Герої не вмирають
Банери

11 лютого – Всесвітній день хворого. Це міжнародний день, що має на меті привернути увагу людей до проблем, з якими зіштовхуються хворі люди у всьому світу. Він зазвичай пов’язаний з різними благодійними акціями, які супроводжуються відвідуванням медичних установ. Одним з таких видів надання підтримки хворим, у тому числі з інвалідністю, є участь фахівців служби зайнятості у засіданнях медико-соціальної експертної комісії.

Фахівець Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус згідно з графіком кілька років поспіль постійно бере участь у засіданнях Острозької міжрайонної медико-соціальної експертної комісії. Основною метою роботи МСЕК є проведення медико-соціальної експертизи особам, які звертаються для встановлення інвалідності за направленням лікувально-профілактичного закладу охорони здоров’я після проведення діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів за наявності відомостей, що підтверджують стійке порушення функцій організму, обумовлених захворюваннями, наслідками травм чи вродженими вадами, які спричиняють обмеження життєдіяльності. Острозька міжрайонна медико-соціальна експертна комісія має загальний профіль, до  її складу входять лікарі таких спеціальностей: лікар-терапевт, лікар-хірург та лікар-невропатолог. Також до складу комісії входять представники управління Фонду соціального страхування України, управління Пенсійного фонду України, органів державної служби зайнятості.

Участь фахівця служби зайнятості полягала у наданні інформації щодо переліку необхідних документів та умов реєстрації у службі зайнятості, про послуги служби зайнятості та можливості перепідготовки й підвищення кваліфікації для осіб з інвалідністю. У членів комісії постійно в наявності була інформація про актуальні вакансії в межах району, перелік професій, якими можна оволодіти на курсах служби зайнятості.

Такі заходи є свідченням підтримки суспільством всіх людей, здоров’я яких погіршилося через  різні недуги.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728