Меню
Герої не вмирають
Банери

Для учасників антитерористичноїоперації на сході країни із залученням соціальних служб району у Здолбунівському районному центрі зайнятості 05 вересня відбувся інформаційно-консультаційний семінар.

003

На запрошення центру зайнятості у заході взяли участь представники установ, які надають послуги даній категорії населення. Начальник відділу пільг управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Вікторія Ковтонюк розповіла про комплекс надання послуг, види допомог та пільг учасникам АТО та членам їх сімей відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Наталія Лещенко поінформувала про зміни у пенсійному законодавстві щодо цієї категорії осіб, умови нарахування страхового стажу особам, які отримували грошове забезпечення під час проходження строкової військової служби.

Про послуги служби зайнятості, наявні актуальні вакансії, можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості присутніх проінформувала начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус.

Питання захисту учасників АТО постає все гостріше. Військові та члени їх сімей часто не проінформовані про свої права та процедуру їх захисту. Тому наявність таких інформаційних семінарів потрібне: у ході семінару кожен демобілізований мав змогу задати питання, які виникли з приводу почутого.

Надалі також заплановано проведення подібних семінарів, адже вони є необхідними заходами та мають велику значимість для хлопців, які не завжди можуть розібратися у законодавчих актах або звернутися у відповідну службу.

 

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031