Меню
Герої не вмирають
Банери

У приміщенні Здолбунівського районного центру зайнятості 19 липня відбувся інформаційний семінар для учасників АТО.

Під час заходу начальник відділу активної підтримки безробітних ознайомила присутніх з актуальними вакансіями та розповіла про послуги служби зайнятості: про можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, у тому числі шляхом стажування, про умови та терміни проходження професійного навчання, у тому числі у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру, про можливість навчання техніці пошуку роботи на семінарах у центрі зайнятості та онлайн- навчання на курсах «Prometheus» .

До участі у семінарі запросили представника управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації для ознайомлення присутніх про права учасників АТО.

Про пільги, житлові субсидії, різні види допомог та можливості санітарно-курортного, медичного лікування та психологічної реабілітації в санаторіях і госпіталях України детально розповіла начальник відділу пільг управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Вікторія Ковтонюк.

У своєму виступі Вікторія Миколаївна особливу увагу звернула на Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, який вступив у дію в червні 2017 року, та надає можливість учасникам АТО оволодіти новими професіями та удосконалити знання іноземних мов. Для більш детального консультування, Вікторія Ковтонюк запропонувала звертатися в управління соціального захисту населення.

Частими гостями на семінарах у центрі зайнятості є фахівці Здолбунівського бюро правової допомоги, що є структурним підрозділом Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Виконуюча обов’язки начальника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Позняк Тетяна Радиславівна ознайомила учасників заходу про роботу бюро, яке забезпечує допомогу у складанні заяв, скарг, інших документів правового характеру, залучення адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у суді у цивільних та адміністративних справах. «Запитання завжди є, або виникають, у кого частіше, у кого рідше, але не кожний знайде час та відвідає відповідну установу, а подібні заходи надають можливість безпосередньо поспілкуватися з необхідними фахівцями»,- поділилася своїми враженнями Тетяна Радиславівна.

Захід проведений в теплій та дружній обстановці, всі учасники відзначили важливість проведення подібних заходів, подякували за отримання корисної та важливої інформації, а гості за можливість спілкування та інформування учасників АТО про послуги установ.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031