Меню
Герої не вмирають
Банери

Протягом І кварталу 2019 року  до Здолбунівської райдержадміністрації надійшло  247 звернень громадян, що на 24 звернення більше, ніж за відповідний період минулого року. За формою надходження надійшло 234 письмових звернень (з них: 27 звернень через органи влади) та 13 усних звернень громадян.

Основними питаннями, що порушувались громадянами у зверненнях, є питання  соціальної політики та соціального захисту населення –  198 звернень громадян (в основному це питання надання матеріальної допомоги). Протягом І кварталу 2019 року  було проведено три  засідання комісії з розгляду звернень громадян на отримання одноразової грошової допомоги та було надано матеріальної допомоги на суму 814 тис. 971 грн. для 196 громадян.

На другому місці питання комунального господарства – 19 звернень громадян. На третьому  місці перебувають питання, що стосуються сім’ї та дітей – п’ять  звернень громадян.  На всі звернення наданні відповіді у  встановлені законодавством терміни.

Приділяється особлива увага вирішенню питань, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та пенсіонери. Протягом І кварталу 2019 року надійшло 29 звернень громадян вищезгаданих категорій. Всі звернення задоволенні або на них надані ґрунтовні роз’яснення.

Питання стану роботи зі зверненнями громадян за 2018 рік було розглянуте на засіданні колегії райдержадміністрації у лютому 2019 року. За результатами колегії було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 25 лютого 2019 року № 47 «Про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до Здолбунівської райдержадміністрації у 2018 році», виконання якого взято на контроль.

Згідно плану розгляду питань на засіданнях колегії Здолбунівської райдержадміністрації на 2019 рік, питання щодо стану роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2019 року буде розглянуте на засіданні колегії у липні 2019 року.

При Здолбунівській райдержадміністрації діє постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. Засідання цієї комісії проводяться щомісяця. Протягом І кварталу 2019 року було проведено три засідання вищезгаданої комісії.

У Здолбунівській райдержадміністрації особистий та виїзний прийоми громадян проводяться відповідно до затверджених графіків. Графіки особистого та виїзного прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації оприлюднюються на офіційному сайті Здолбунівської райдержадміністрації. Протягом І кварталу 2019 року під час проведення особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації надійшло 13 звернень громадян. На всі звернення було надано роз’яснення у встановлені законодавством терміни.

Щорічно проводяться семінари-навчання з питань вивчення Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 з секретарями виконкомів місцевих рад та з керівниками відділів та секторів апарату райдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. В 2019 році проведення семінару-навчання заплановано на вересень місяць.

На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 затверджений графік проведення перевірок стану виконання законодавства про звернення громадян на 2019 рік. Протягом І кварталу цього року було проведено три перевірки у структурних підрозділах райдержадміністрації та виконкомах місцевих ради.

Щоквартально проводиться аналіз питань, що порушуються  у зверненнях громадян. Аналітична інформація щодо роботи із зверненнями громадян оприлюднюється на офіційному сайті райдержадміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 у Здолбунівській райдержадміністрації забезпечується щомісячне проведення «Дня контролю».  Впродовж  І кварталу 2019 року було проведено три «Дні контролю» при заступниках голови райдержадміністрації, де проводилось інформування керівників структурних підрозділів та сільських голів з питань роботи із зверненнями громадян. За проведеними «Днями контролю» підготовлені протокольні рішення, які знаходяться на контролі.

У Здолбунівській райдержадміністрації діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної допомоги. Було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 28 липня 2014 року №271 «Про громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги у Здолбунівській райдержадміністрації», яким утворено дану громадську приймальню та затверджено графік її роботи.

У Здолбунівській райдержадміністрації забезпечено об’єктивний і невідкладний розгляд звернень громадян, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію» та гарячу лінію Рівненської обласної державної адміністрації. Протягом  І кварталу 2019 року до Здолбунівської райдержадміністрації на розгляд від урядової телефонної «гарячої лінії» надійшло  86 звернень громадян та від гарячої лінії Рівненської обласної державної адміністрації 16 звернень громадян. На всі звернення надано роз’яснення у встановлені терміни.

Питання роботи із зверненнями громадян, організація їх особистого прийому постійно знаходиться на контролі в Здолбунівській райдержадміністрації.

 

Начальник відділу управління персоналом                                       І.Тимощук
апарату адміністрації

Неля Борейчук
2-26-17

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930