Меню
Герої не вмирають
Банери

На виконання розпорядження голови держадміністрації від 07.06.2018 № 215 «Про затвердження плану заходів із запобігання корупційним правопорушенням у Здолбунівському районі на 2018-2019 роки»  в Здолбунівській райдержадміністрації проведена відповідна робота.

План заходів із запобігання корупційним правопорушенням  доведено для відповідного реагування до керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних закладів району, апарату райдержадміністрації, виконавчих комітетів місцевих рад.

З метою  попередження виникнення  правопорушень пов»язаних з корупцією та забезпечення безумовного виконання Закону України « Про запобігання корупції» у структуру районної державної адміністрації введено посаду головний спеціаліст – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції  апарату райдержадміністрації  ( розпорядження голови райдержадміністрації від 06.04.2016 № 43-к ), затверджено Положення про уповноважену особу, та план роботи на 2019 рік.

Забезпечено розроблення внутрішніх планів щодо запобігання  та виявлення корупції в структурних підрозділах райдержадміністрації, визначені відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції.

По даному питанню дано рекомендації керівникам органів місцевого самоврядування, комунальних закладів.

Поновлено в особових справах працівників райдержадміністрації  попередження про спеціальні обмеження для державних службовців, передбачені Законами України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції».

На виконання рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06 вересня 2016 року № 19, з метою перевірки факту подання декларацій та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання декларацій державними службовцями апарату райдержадміністрації та її структурних підрозділів головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 18.01.2017 № 27 «Про порядок взаємодії головного спеціаліста – уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації з іншими підрозділами Здолбунівської районної державної адміністрації».

З метою забезпечення виконання вищезгаданих документів головним спеціалістом – уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації було проведено перевірку фактів подання щорічних декларацій за 2017 рік суб»єктами декларування .

За результатами проведеної перевірки фактів неподання чи несвоєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування в структурних підрозділах  райдержадміністрації  не виявлено.

Разом з тим, встановлено факт несвоєчасного  подання декларації завідувачем одного із секторів апарату райдержадміністрації та факт неподання  декларації одним із керівників комунального закладу району. По даних фактах направлено повідомлення до Національного агентства з питань запобігання та виявлення корупції.

Всі працівники апарату райдержадміністрації та її структурних підрозділів , органів місцевого самоврядування ознайомлені з «Методичними рекомендаціями з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб», які розміщені на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

Створено систему обліку документів, що містять публічну інформацію. На офіційному веб-сайті райдержадміністрації надається громадянам відкритий доступ до інформації, що міститься у системі обліку.

Здійснюються заходи із забезпечення безперебійного функціонування офіційного веб-сайту райдержадміністрації та захисту розміщеної на ній інформації відповідно до норм діючого законодавства.

З метою забезпечення своєчасного інформування громадськості та засобів інформації щодо діяльності райдержадміністрації у напрямі запобігання та виявлення корупції на офіційному веб-сайті райдержадміністрації   створено рубрику « Запобігання  корупції».

Районною державною адміністрацією вжито ряд практичних заходів щодо розвитку інтегрованих прозорих офісів – центрів надання адміністративних послуг з метою усунення корупційних чинників у адміністративних процедурах.

Зокрема, в Центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації забезпечується принцип прозорості та публічності. В приміщенні Центру відсутня кабінетна система прийняття документів. Адміністратори приймають пакети документів в інтегрованому прозорому офісі (відкрита зона) від громадян та юридичних осіб і передають їх на виконання суб»єктам надання адміністративної послуги. Крім того, можна окремі послуги замовити в онлайн – режимі та отримати результати в будь-якому ЦНАПі.

На офіційному сайті райдержадміністрації та на інформаційних стендах в Центрі громадяни  можуть ознайомитись з необхідним переліком документів для адміністративної послуги, доступні бланки заяв та декларацій.

Здолбунівська райдержадміністрація активно працює у напрямку прозорості та відкритості.

Так, саме з метою упередження корупції в районі запроваджено систему електронних закупівель ProZorro.

Інформація про проведені електронні закупівлі розміщена на офіційному сайті райдержадміністрації та постійно оновлюється.

30 січня 2018 року проведено семінар-навчання з питань е-декларування  та розглянуто питання : нормативно-правове забезпечення декларування в Україні; організація роботи системи електронного декларування; інформація, що зазначається в е-деклараціях та правила її заповнення; відповідальність за порушення вимог фінансового контролю.

23 липня 2018 року на апаратній нараді розглянуто питання : про додаткові заходи фінансового контролю, відповідно до статті 52 Закону України «Про запобігання корупції»; про основні вимоги щодо заповнення розділу 3 «Об»єкти нерухомості» щорічних декларацій, відповідно до пункту 2 частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

03 жовтня 2018 року  проведено семінар – навчання для керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників апарату райдержадміністрації, відповідальних осіб  з питань запобігання та виявлення корупції , керівників комунальних закладів району з питань: запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; дотримання обмежень при проходженні державної служби..

26 жовтня 2018 року проведено семінар-навчання з працівниками апарату райдержадміністрації по питаннях: рекомендації НАЗК щодо чергового етапу декларування; моніторинг способу життя су»єктів декларування та додаткові заходи здійснення фінансового контролю.

В  районній державній адміністрації організовано роботу щодо вивчення Методичних рекомендацій щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами та Методичних рекомендацій щодо діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції», затверджених Національним агентством з питань запобігання корупції. Дані документи  розміщені на офіційному веб-сайті Здолбунівської районної державної адміністрації у рубриці «Запобігання корупції», доведені для відповідного реагування до керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівників органів місцевого самоврядування та комунальних закладів, які знаходяться в управлінні райдержадміністрації.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.08.2017 № 370 «Про організацію роботи з повідомленнями  про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в апараті Здолбунівської райдержадміністрації» затверджено Порядок роботи з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в апараті райдержадміністрації.

На офіційному веб-сайті райдержадміністрації у рубриці « Запобігання корупції» розміщено підрубрику «Повідом про корупцію», де зазначено робочий телефон 2-26-17 та електронну адресу anticor@zdolbun.gov.ua головного спеціаліста-уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Батрони Жанни Ананіївни.

Протягом 2018 року в районну державну адміністрацію не надходило повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Питання про участь громадськості в заходах щодо запобігання корупції, викривачі корупції та їх захист розглянуто на засіданні громадської ради 10 жовтня 2018 року.

09 жовтня 2018 року відбулася зустріч директора Львівського територіального відділення НАБУ Тараса Лопушинського з представниками громадських організацій та жителями Здолбунівського району під час якої проінформовано про завдання та результати роботи НАБУ, повноваження та результативність роботи Львівського територіального управління, надано конкретну інформацію для звернень.

Головним спеціалістом –  уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції  апарату райдержадміністрації постійно надається практична і методична допомога з питань застосування вимог нормативно-правових актів у сфері запобігання корупції всім зацікавленим особам.

Головний спеціаліст-уповноважена особа
з питань запобігання та виявлення  корупції
апарату райдержадміністрації                                                             Ж.Батрона

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031