Меню
Герої не вмирають
Банери

Співпраця фахівців Здолбунівського районного відділу філії Державної установи  «Центр пробації» у Рівненській області та Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості з вирішення  питання зайнятості осіб, які перебувають під пробаційним наглядом, активно триває.

Чергова зустріч відбулася із заступником начальника Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, майором внутрішньої служби Володимирем Яремчуком та громадянином В., які звернулися до районної філії з метою роз’яснення інформації про послуги служби зайнятості, в тому числі щодо реєстрації у службі зайнятості в період дії карантину. Начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус ознайомила особу з наявними актуальними вакансіями на регіональному ринку праці, вимогами роботодавців до працівників, про умови  проходження професійного навчання. Для вирішення своєї зайнятості громадянин В. отримав інформацію про потребу у працівниках та перелік професій, які можна здобути на курсах служби зайнятості.

Співпраця з питань соціальної адаптації та підтримки осіб, суттєво впливає на підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та відіграє значну роль у зменшенні рівня рецидивної злочинності.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30