Меню
Герої не вмирають
Банери

Виконання нормативу створення робочого місця для працевлаштування інваліда – обов’язок кожного роботодавця. Семінар «Дотримання вимог законодавства в частині виконання роботодавцями нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів» відбувся у Здолбунівському районному центрі зайнятості 02 червня 2016 року. У ньому взяли участь представник Рівненського обласного фонду захисту інвалідів Зоя Баскова, фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Дмиш та 16 роботодавців району різних форм власності.

004

Інваліди – особи з особливими потребами, які потребують та заслуговують особливого ставлення. Фонд соціального захисту інвалідів та, зокрема, його Рівненське відділення разом з держадміністраціями, міськвиконкомами, органами соціального захисту населення та громадськими організаціями інвалідів здійснює заходи щодо забезпечення інвалідів рівних з іншими громадянами можливостей для участі в економічній, політичній і соціальних сферах життя, умов для повернення до повноцінного життя.

У Рівненській області під дію Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» протягом останніх чотирьох років підпадають понад 2400 підприємств, установ та організацій. За цей час на цих підприємствах створено більше 8000 робочих місць для працевлаштування інвалідів. На сьогодні спостерігається тенденція до збільшення кількості фактично працюючих інвалідів.

Обласним відділенням Фонду, починаючи з 2007 року, створено 191 робоче місце для працевлаштування інвалідів.

Протягом 5-ти місяців 2016 року фахівцями Здолбунівського районного центру зайнятості працевлаштовано 28 осіб з особливими потребами.

Під час семінару роботодавцям довели інформацію про професійний склад зареєстрованих безробітних з числа інвалідів, про можливість проходження навчання, перепідготовки або підвищення кваліфікації у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, а також про можливість отримати компенсацію єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у разі працевлаштування соціально вразливих категорій населення, до яких відносяться і особи з інвалідністю. Користуючись нагодою, запросили присутніх взяти участь у робочих зустрічах, які організовує РЦПТО ДСЗ. Наголосили, що люди з особливими потребами конкурентно спроможні на ринку праці та можуть достойно себе проявити у разі працевлаштування.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери