Меню
Герої не вмирають
Банери

До Дня Святого Валентина в Здoлбунівській районній бібліотеці для дітей тa юнaцтвa діє книжкова виставка-інсталяція “Love story”. Нa бaзі відкритoгo прoстoру «ЗЕлений гaзOН» у приміщенні  бібліoтеки  oблaштовано місце і для фoтoсесій зaкoхaних.

Діятиме фoтoзoнa дo кінця тижня.

Засвідчити свою любов до книги і читання можна, скориставшись фотозоною і у фойє Здолбунівської центральної районної бібліотеки.

– Запрошуємо завітати до бібліотеки на побачення з книгами, які познайомлять з прекрасними історіями кохання. Саме любов спонукає чинити добрі справи, надихає поетів, змінює саму людину, робить її піднесеною, сильнішою, добрішою. У бібліотеках району до уваги читачів – найцікавіші та найзахопливіші книги з фонду книгозбірні. Це дивовижні історії кохання, від романтичних до найвідвертіших. Відомі та нові автори підкорили серця багатьох. Варто почитати книги Л. Романчук, Л. Дашвар, Н. Фіалко, Н. Гуменюк, М. Кідрука, С. Талан, І. Роздобудько та інших письменників, які набули всеукраїнського резонансу. Це романи про кохання і зраду, віру і надію, заборонені бажання, королівські таємниці, фатальні пристрасті; це сімейні саги і захопливі любовні пригоди. Автори діляться своєю безмежною вірою з кожним, у кого її немає, своєю надією підтримують того, хто вже почав її втрачати, а свою гарячу любов несуть і віддають усім, – зазначила Інна Миронюк.

Читайте про кохання завжди. Кохання окрилює, пробуджує найкращі якості та риси характеру, надихає на великі справи, робить людей щасливими.