Меню
Герої не вмирають
Банери

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

Військовослужбовці радянських збройних сил, які у період з 22 червня 1941 року по 08 травня 1945 року перебували у німецькій неволі, як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2 500 євро.

На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа.

На інтернет-сторінці Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань (BADV) розміщено формуляр заяви німецькою, англійською та російською мовами та подальша інформація: http://www.badv.bund.de/DE/OffeneVermoegensfragen/AnerkennungsleistungSowjetischeKriegsgefangene/russisch/start.html.

Заяви у письмовому вигляді направляються на адресу зазначеного відомства: BADV, DGZ Ring 12, D-13086 Berlin. Закордонні представництва Німеччини по всьому світу приймають зазначені заяви і перепроваджують їх далі.

Термін подання заяв закінчується у цьому році – 30 вересня 2017 року. При цьому йдеться про преклюзивний термін.

У разі виникнення запитань, заявники можуть звернутися до BADV за номером телефону +49 30 187030-1550 або надіславши запит на електронну пошту poststelle.ask@badv.bund.de.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери