Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці Здолбунівського районного центру зайнятості у рамках проведення «Мобільного соціального офісу» 18 лютого 2016 року здійснили дві Виїзні акції центру зайнятості у Здовбицькій та Уїздецькій сільських радах.

Метою заходів було інформування сільського населення про послуги служби зайнятості, у тому числі ознайомлення з наявними вакансіями району та за його межами. Також слухачам була надана інформація про можливості здобуття робітничих професій, у тому числі на самозайнятість, шляхом професійного навчання на курсах служби зайнятості.

[print_gllr id=1520]Виїзні акції центру зайнятості проводяться одночасно із графіком запланованих виїздів «мобільного соціального офісу», до складу якого входять консультації сільському населенню представниками Управління соціального захисту населення та Управління пенсійного фонду України в Здолбунівському районі. Завідувач сектору державних соціальних інспекторів, головний державний соціальний інспектор Управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Клиновий Тарас Ігорович надав присутнім консультації щодо оформлення різних видів допомог та житлової субсидії.Начальник Управління пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Жовтанюк Світлана Миколаївна довела до відома учасників заходу про зміни у законодавстві щодо пенсійного забезпечення, про умови виходу на пенсію та відповіла на запитання присутніх.

Одночасно у Здовбицькій сільській раді відбувся виїзний день Здолбунівської районної ради для жителів села Здовбиця. На питання населення відповідали заступник голови районної ради Бухало Олександр Павлович, головний спеціаліст з державного геодезичного нагляду управління Держгеокадастру у Здолбунівському районі (депутат районної ради) Данилюк Олександр Григорович, радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення Верещук Оксана Петрівна.

У заходах взяло участь 90 осіб сільського населення. Такі заходи, як Виїзні акції, дають змогу зайнятому та незайнятому сільському населенню бути більш інформованими про можливості, які пропонують для них соціальні служби району.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери