Меню
Герої не вмирають
Банери

Проблема безробіття є характерною рисою ринкової економіки. Вона має особливо велике значення для України, оскільки економіка нашої країни не спроможна утримувати велику кількість незайнятих.

«Мобільний соціальний офіс» продовжив свою роботу 17 березня у Копитківській та Новосілківській сільських радах.

– Одним із важливих факторів суспільного виробництва є ринок робочої сили, – зазначив під час свого виступу директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич. – Саме на ньому формуються попит і пропозиція щодо праці, забезпечується її поділ й визначення цін на різні види трудової діяльності. Оскільки робоча сила являє собою унікальний товар, ринок праці є досить специфічним. Також Сергій Михайлович зазначив, що слід мати на увазі: на ринку праці продається не робітник, а його здатність до праці. Саме на ринку здійснюється взаємодія продавця і покупця робочої сили, які досягають згоди на основі правових та економічних важелів й укладають відповідні угоди.006

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Вікторія Кулеша ознайомила присутніх із актуальними вакансіями на ринку праці району та за його межами, з порядком реєстрації громадян, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні до державної служби зайнятості, з можливістю здобуття професій шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості, у тому числі на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Заходи проводяться згідно графіку запланованих виїздів «мобільного соціального офісу» соціальних служб району з метою надання послуг сільському населенню за місцем проживання. До складу «мобільного соціального офісу», окрім центру зайнятості, входять консультації сільському населенню представниками управління соціального захисту населення та управління пенсійного фонду України в Здолбунівському районі. Начальник Управління соціального захисту населення Здолбунівської райдерж-адміністрації Бортник Микола Іванович надав присутнім консультації щодо оформлення різних видів допомог та житлової субсидії. Начальник Управління пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Жовтанюк Світлана Миколаївна довела до відома учасників заходу про зміни у законодавстві щодо пенсійного забезпечення, про умови виходу на пенсію, оформлення пенсій на загальних та пільгових підставах  та відповіла на запитання присутніх.

Одночасно  начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус відвідала місцеві загальноосвітні школи з метою проведення профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю. Так, для учнів  Копитківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня та Новосілківського навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня – державного навчального закладу були проведені Виїзні акції «Випускник». Під час заходів з учнями проводилася профорієнтаційна робота щодо підвищення знань про професії, їх значення, про розподіл професій на типи, ознайомлення з формулою вибору професій, проводилися захоплюючі вікторини та вправи на знання професій.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930