Меню
Герої не вмирають
Банери

Один з напрямів діяльності служби зайнятості – зміцнення співпраці між основними зацікавленими сторонами, залученими до процесу надання послуг з працевлаштування осіб з інвалідністю.

Для ефективної роботи в цьому напрямку 03 грудня 2019 року Здолбунівською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості було організовано круглий стіл на тему «Проблеми працевлаштування інвалідів та їх соціальний захист».

Участь в засіданні круглого столу взяли представники Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості, Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Здолбунівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області, Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Здолбунівського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Рівненській області.

Під час зустрічі учасники обговорили актуальні проблеми професійної та трудової самореалізації осіб з інвалідністю на ринку праці, питання економічного стимулювання роботодавців для їх працевлаштування, обмінялися досвідом роботи та узгодили напрямки спільної діяльності. Адже забезпечення зайнятістю осіб з інвалідністю є важливим питанням, рішення якого потребує об’єднання зусиль.

Анонси подій

Банери


Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031