Меню
Герої не вмирають
Банери

Здолбунівським районним центром зайнятості значна увага приділяється роботі з жителями сільської місцевості, адже ні для кого не секрет, що вони мають більше труднощів при вирішенні проблеми зайнятості та працевлаштування, ніж жителі міста. Це пояснюється багатьма причинами: особливостями регіонального ринку праці, станом сільського господарства, транспортного сполучення, менталітетом сільського жителя…

20 жовтня відбувся черговий виїзд «мобільного соціального офісу» в сільську місцевість Здолбунівщини.

002

Надання послуг сільському населенню по місцю проживання здійснюється соціальними службами районузгідно графікущомісячновже кілька років поспіль. Тож інформацію слухали жителі Мізоцької селищної ради та Білашівської сільської ради.

Провідний фахівець відділу активної підтримки центру зайнятості Кулеша Вікторія Анатоліївнаознайомила присутніх з порядком реєстрації громадян, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні до державної служби зайнятості, з можливістю здобуття професій шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості, у тому числі на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Про актуальні вакансії на ринку праці району та за його межами ознайомила присутніх провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Корніюк Любов Филимонівна.

Завідувач сектору державних соціальних інспекторів, головний державний-соціальний інспектор управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Клиновий Тарас Ігорович надав присутнім консультації щодо оформлення різних видів допомог та житлової субсидії.

Начальник управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Жовтанюк Світлана Миколаївна довела до відома учасників заходу про зміни у законодавстві щодо пенсійного забезпечення, про умови виходу на пенсію на загальних та пільгових підставах, та відповіла на запитання присутніх.

Важливим психологічним фактором є максимальна відкритість та доступність під час виїзних акцій. Спілкування є зручним, відвертим та невимушеним, відбувається за комфортних для людини обставин. Багато хто із жителів сільської місцевості перебуває під впливом часто не зовсім коректної та викривленої інформації стосовно реєстрації в службі зайнятості чи можливостей отримання певних послуг, виплати допомоги по безробіттю… Зовсім інша справа – виїзна акція СЗ, немає бар’єру офіційності, не треба витрачати кошти та час на те, щоб їхати до міста, підійшов, поспілкувався та отримав предметну консультацію чи інформацію з питань, які найбільш турбували, інформаційні матеріали, буклети.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери