Меню
Герої не вмирають
Банери

Уже кілька років поспіль з таким девізом розпочинають семінар фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з представниками Рівненського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів (Ярослав Єлагін – провідний юрисконсульт відділу правового забезпечення, взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи). Цьогоріч до вказаного заходу долучилися представники Управління Держпраці у Рівненській області (Юрій Морозюк – начальник відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно-правових актів) та Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області (Тетяна Кулиба – головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності).

17 травня у семінарі на тему “Дотримання вимог законодавства в частині виконання роботодавцями нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів” взяли участь 27 роботодавців різних форм власності Здолбунівського району.

Захід пройшов у формі запитань та відповідей. Гості висвітлили питання зайнятості та працевлаштування осіб з особливими потребами, відповідальності та застосування штрафів і фінансових санкцій у разі невиконання нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів. Багато запитань пролунало до представника Управління Держпраці у Рівненській області, зокрема щодо оформлення трудових відносин, правильності та вчасності надання відпусток працівниками та їх оплати. Про стан оплати листків непрацездатності, їх вчасне нарахування та подання, а також про забезпечення роботи комісії із соціального страхування поінформувала головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності.

Наостанок фахівці Здолбунівської філії Рівненського ОЦЗ нагадали присутнім про їх обов’язок подавати звіт №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та про правильне та коректне заповнення відповіді про прийняте рішення в корінці направлення на працевлаштування, оголосили про професійний склад безробітних з числа осіб з особливими потребами, ознайомили з можливістю користуватися “Особистим кабінетом роботодавця” на веб  – ресурсі Державної служби зайнятості тощо.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930