Меню
Герої не вмирають
Банери

У приміщенні Здолбунівської центральної районної бібліотеки відбулася презентація місцевого навчального закладу ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» для учнів 9-го класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №6.

Захід пройшов за сприяння районної філії Рівненського обласного центру зайнятості.


– Перші відомості про розвиток освіти у Здолбунові тісно пов’язані зі спорудженням залізничних гілок, що розгалужувалися на новоствореній станції Здолбунів у 1874 році. Для підготовки кваліфікованих працівників у 1877 році при станції відкрили однокласне залізничне училище. І вже 140 років цей навчальний заклад, який нині має назву ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», діє у Здолбунові. Зараз він готує професійних працівників для залізниці більш як за 15 професіями, – зазначив викладач спеціальних дисциплін Віктор Кібиш.

Згодом учням продемонстрували відеоролики «Львівська залізниця» та «ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». По завершенню заходу школярі отримали інформаційні бюлетені про навчальний заклад та перелік професій, які можна там здобути.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери