Меню
Герої не вмирають
Банери

До Міжнародного дня людей з інвалідністю фахівці Здолбунівського районного центру зайнятості відвідали учнів Мізоцької спеціальної школи-інтернату.

Метою поїздки було проведення профорієнтаційного заходу для учнів старших класів під назвою «Моя професія «Перукар». Захід включав у себе розповідь про професію «перукар», професіографічну зустріч із представником цієї професії та проведення майстер-класу слухачкою Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич проінформував учнів про мету зустрічі, послуги служби зайнятості випускникам шкіл, цікавився ситуацією щодо вибору майбутньої професії та навчального закладу випускниками 2018 року, та побажав присутнім здійсненню всіх мрій, бажань, вдалого вибору майбутньої професії, а, у подальшому, і працевлаштування.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус подала розповідь учням про одну із найдавніших професій у вигляді слайдів, за допомогою яких діти досконало зрозуміли значення професії перукаря для життя людини та побачили багато фото-прикладів зачісок  майстрів перукарської справи. А як саме створюють свої шедеври перукарі, присутні побачили на продемонстрованому відеоролику з презентацією професії «перукар» Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Своєрідною «родзинкою» заходу було проведення майстер-класу з перукарської справи Котюк Світланою, яка на даний момент здобуває професію перукаря за направленням Здолбунівського райцентру зайнятості на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ. Світлана продемонструвала учням закладу виконання зачіски на довге волосся для дівчат та дві різні за складністю стрижки для хлопців, і саме вихованці Мізоцької спеціальної школи-інтернату були в ролі клієнтів майстра, зокрема, учні 10, 9 та 6 класів, які виявили бажання випробувати себе в ролі манекенів. Діти із захоплення спостерігали за технікою виконання, цікавилися знаряддями праці, задавали багато запитань. «Я дуже задоволена, що прийняла участь у такому заході, він дає можливість удосконалити свої вміння та здібності, кожна зачіска чи стрижка залишає по собі нові знання, застосування нових знарядь праці, підвищує впевненість у моєму правильному виборі професії та допомагає вдосконалити професійні навички. А сьогоднішня категорія клієнтів особливо порадувала своєю зацікавленістю, уважністю, відвертістю та доброзичливістю»,  – поділилася своїми враженнями Світлана.

У школі-інтернаті на даний момент проводиться акція «Подаруй бібліотеці книгу», до якої із задоволенням приєднався і колектив центру зайнятості. Зібрані працівниками книги директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Михайлович передав завідувачу бібліотеки Мосійчук Тетяні Сергіївні, яка  від щирого серця подякувала за поновлення бази книг для дітей різного віку. А для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку колектив центру зайнятості подарував м’які іграшки.

 

За інформацією Здолбунівського районного центру зайнятості

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031