Меню
Герої не вмирають
Банери

Одним з найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Саме достатня кількість таких джерел дає можливість забезпечити людину активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуках роботи.

У Здолбунівській районній філії  Рівненського обласного центру зайнятості було проведено майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи» за участю представника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги.

Під час  семінару учасники заходу разом із провідним фахівцем відділу активної підтримки безробітних Тетяною Козарик визначали планування пошуку роботи, переваги та недоліки кожного з сучасних джерел пошуку роботи, обираючи для себе найбільш дієві та результативні, спілкувалися про шахрайства при працевлаштуванні та як їх уникнути.

Головний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Наталія Михальчук детально розповіла про можливість отримання безробітним по потребі безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, що передбачає допомогу у роз’ясненні законодавства, складанні заяв, скарг, інших документів правового характеру, залучення адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у суді в цивільних та адміністративних справах.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930