Меню
Герої не вмирають
Банери

Станом на 11 квітня на Здолбунівщині було укладено 178 декларацій про вибір лікаря первинної ланки. Здолбунівський РЦПМД приєднався до загальнонаціональної кампанії «Обери свого лікаря» з першого дня її старту.

В інформаційній медичній системі E-health нині зареєстровано 34 лікарі первинної медичної допомоги, з якими пацієнти можуть укладати декларації.

Натомість в області протягом минулого тижня декларації зі своїми лікарями підписали вже понад 3000 пацієнтів.

«На першому тижні в області була пасивна фаза впровадження кампанії. За цей час суттєвих проблем з організацією процесу підписання декларацій не виникало. Тож закликаю усіх переходити до активної фази медреформи», – наголосив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

З приводу впровадження кампанії 11 квітня у Рівненській облдержадміністрації відбулася нарада за участю керівників РДА, міст та ОТГ. Під час наради йшлося про особливості кампанії «Обери свого лікаря», перші результати та перші успіхи.

«До цього часу за реформу відповідало МОЗ, зараз – місцева влада. Адже для того щоб підписати договір з Національною службою здоров’я України, заклад має бути зареєстрований в системі «Електронне здоров’я». Станом на сьогодні в системі зареєструвалися 483 лікарів первинки, які вже готові до підписання декларацій зі своїми пацієнтами. Найбільше декларацій уклали у Рівненському та Дубровицькому ПМСД, – зазначила під час наради заступниця голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко. – Закликаю решту не затягувати з цим, бо люди спитають у вас про те, чому у їхніх поліклініці, селі, місті, районі немає реформи. Чому вона блокується?».

Заступниця голови ОДА наголосила, що у квітні-травні важливо максимально провести інформаційну кампанію та дати чіткі інструкції громадянам щодо того, як знайти медзаклад, як обрати свого лікаря, як підписати декларацію.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериВересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30