Меню
Герої не вмирають
Банери

27 та 28 лютого сорок вісім представників родин загиблих воїнів АТО приїхали до Чернігова з майже усіх областей України для участі в координаційній раді обласних голів громадських організацій родин воїнів, загиблих в російсько-українській війні. Захід відбувся за ініціативи Громадської Спілки «Єдина родина України».

Здолбунівщину в м. Чернігів представляли члени ГО «МАтері МИроносиці» (МАМИ) Ніна Ярошенко та Світлана Сапожнікова.

«Війна не зламала – війна об’єднала» – під цим гаслом пройшли два дні роботи активістів.

Основною метою зустрічі стало зміцнення робочих зав’язків між обласними Громадськими Організаціями родин воїнів, загиблих в АТО, а також визначення основних напрямків роботи та комунікацій з владними структурами й суспільством, повідомити владу про проблеми, з якими стикаються родичі полеглих бійців. Для цього був створений всеукраїнський проект “Єдина родина України”.

У перший день форуму представники зі всієї України працювали над Статутом Громадської спілки «Єдина родина України».

Другий день форуму розпочався з молебню в Катерининській церкві.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності та при виконанні військового обов’язку в російсько-українській війні на Сході України, представники сімей загиблих воїнів, громадських об’єднань, а також поклали квіти до меморіальної стели, що на Красній площі м. Чернігів.

Згодом учасники заходу продовжили спілкування в Чернігівській обласній державній адміністрації. Її очільник Валерій Куліч подякував присутнім за активну громадянську позицію, роботу з патріотичного виховання молоді, спільну діяльність щодо консолідації зусиль для підтримки сімей загиблих бійців, формування шанобливого ставлення громади до військовослужбовців, які відстоюють свободу країни.

Представники громадських організацій висловили слова вдячності керівництву області за розуміння та підтримку.

За підсумками засідання Координаційної ради обласних громадських організацій родин героїв, загиблих в російсько-українській війні, Громадської Спілки «Єдина родина України» учасники підготували звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

Сильні й мужні у своєму горі люди не впали у відчай і продовжують справу своїх синів і чоловіків, бо біда їх не зламала, а об’єднала.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери