Меню
Герої не вмирають
Банери

Чудового літнього дня члени родин учасників теперішньої війни на Сході України побували в Острозі. У супроводі екскурсовода музею історії Національного університету «Острозька академія» Андрія Брижука вони пройшлися величними коридорами закладу, поринули в історію древнього міста і найстаршої академії, побували у храмі преподобного Федора Острозького, ознайомились з колекцією іконопису та стародруків і рідкісних книг XVІІІ-XIX ст., побували у підземеллях монастирського костелу, відвідали наукову бібліотеку, поставили свічки світлій пам’яті загиблим на війні із Росією дітей, чоловіків і помолились за мир в Україні.

Заступник директора Державного історико-культурного заповідникам м. Острог Микола Манько провів надзвичайно цікаву екскурсію у замку, де досі зберігаються рідкісні та унікальні речі, картини, ікони. Зокрема – Острозька Біблія Івана Федорова.

Усі учасники екскурсії були щиро вдячні Національному університету «Острозька академія» та Державному історико-культурному заповіднику м. Острог ще й за те, що екскурсії були подарунком для мам, дружин героїв.

На зворотному шляху заїхали до джерела святого Миколая, що у с. Гільча Здолбунівського району. Там поставили свічечки до ікони, попили і набрали води, змили втому та відновили сили.

Транспортне обслуговування у комфортному мікроавтобусі здійснював Святослав Сощук. Також поруч була Марія Бєлікова, голова районної організації Товариства Червоного Хреста, волонтер-медпрацівник.

Поїздку організовано та проведено Здолбунівським районними центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Супроводжували «МАтерів МИроносиць» директор Центру Тетяна Павлова і провідний фахівець Тетяна Стерник.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031