Меню
Герої не вмирають
Банери
– Загальна кількість загальноосвітніх навчальних закладів 34
 – З них :
ЗОШ І-ІІІ ст. 10
НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» 2
НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» 4
НВК : ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ 5
гімназія 1
ЗОШ І-ІІ ст. 5
ЗОШ І ст. 7
 – Загальна кількість класів   364
 – Загальна кількість учнів 6726
 – Загальна кількість ДНЗ 24
  – Загальна кількість позашкільних навчальних закладів  3

Розміщення навчальних закладів району

1

Перелік
загальноосвітніх шкіл, закладів нового типу, дошкільних та позашкільних
навчальних закладів Здолбунівського району

Назва Керівник
Загальноосвітні навчальні заклади
1 Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Здолбунівської районної ради Рівненської області Себастіянська Оксана Мирославівна
2 Здолбунівська гімназія  Здолбунівської районної ради Рівненської області Гнатюк Іван Гурійович
3 Здолбунівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів № 3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Ковальчук Лариса Євгенівна
4 Здолбунівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради Рівненської області Панасюк Людмила Аркадіївна
5 Здолбунівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів № 5 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рудик Жанна Миколаївна
6 Здолбунівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради Рівненської області Мельничук Петро Федорович
7 Здолбунівська загальноосвітня школа    І ступеня № 7  Здолбунівської районної ради Рівненської області Панчук Валентина Яківна
8 Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівської районної ради Рівненської області Овсійчук Раїса Андріївна
9 Будеразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Поліщук Ольга Степанівна
10 Бущанський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради Олексійчук Володимир Степанович
11 Білашівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Здолбунівської районної ради Рибак Василь Іванович
12 Гільчанський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради Тимощук Тетяна Олександрівна
13 Глинський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради Цибульська Валентина Олександрівна
14 Дерманський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради Шепельчук Оксана Андріївна
15 Здовбицька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Радіонов Сергій Васильович
16 Копитківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Василюк Лариса Володимирівна
17 Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Воробель Василь Васильович
18 Ступнівський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей” Здолбунівської районної ради Рівненської області Грицан Василь Володимирович
19 Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області В.о. директора Тимощук Микола Олексійович
20 Івачківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Дацишина Марія Федорівна
21 Кунинська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Тимощук Валентина Миколаївна
22 Маломощаницький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради Рівненської області Чаюк Раїса Мефодіївна
23 Миротинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Нижник Олена Юріївна
24 Новомощаницький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради Рівненської області Козік Світлана Михайлівна
25 Новосілківський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради Рівненської області Годованюк Олександра Леонідівна
26 Новомильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Болба Тетяна Федорівна
27 П’ятигірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Щебет Марія Дмитрівна
28 Суємський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Здолбунівської районної ради Рівненської області Мельник Людмила Миколаївна
29 Старомощаницька загальноосвітня І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області Єнич Наталія Андріївна
30 Дерманська загальноосвітня І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області Яковець Людмила Михайлівна
31 Ільпінська загальноосвітня І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області Корольчук Софія Володимирівна
32 Орестівська загальноосвітня І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області Швець Тетяна Дмитрівна
33 Цурківська загальноосвітня І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області Гаврилюк Неля Петрівна
34 Заліська загальноосвітня І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області Капітула Олеся Василівна
Заклади дошкільної освіти
1 Дошкільний навчальний заклад “Дзвіночок” Здолбунівської міської ради Рівненської області Климюк Галина Павлівна
2 Дошкільний навчальний заклад “Ладоньки” Здолбунівської міської ради Рівненської області Назаренко Тетяна Леонідівна
3 Дошкільний навчальний заклад “Усмішка” Здолбунівської міської ради Рівненської області Кадлубіцька Жанна Володимирівна
4 Дошкільний навчальний заклад “Чебурашка” Здолбунівської міської ради Рівненської області Пасько Людмила Миколаївна
5 Дошкільний навчальний заклад “Грайлик” Здолбунівської міської ради Рівненської області Давидюк Оксана Федорівна
6 Дошкільний навчальний заклад “Малятко” Мізоцької селищної ради Рівненської ради Лишун Олеся Василівна
7 Дошкільний навчальний заклад “Ромашка” Здовбицької сільської ради Тимошенко Галина Захарівна
8 Дошкільний навчальний заклад “Калинка”  Уїздецької сільської ради Бондарук  Ольга Володимирівна
9 Дошкільний навчальний заклад “Волошка” Уїздецької сільської ради Ясковець Оксана Ростиславівна
10 Дошкільний навчальний заклад “Сонечко”  Будеразької сільської ради Дмитрук Людмила Михайлівна
11 Дошкільний навчальний заклад “Сонечко”  Копитківської сільської ради Чумак Олена Михайлівна
12 Дермансько Перший  дошкільний навчальний заклад “Калинонька” Дерманської Першої сільської ради Самчук Валентина Вікторівна
13 Івачківській дошкільний навчальний заклад «Малятко» Миротинської сільської ради Голодюк Людмила Петрівна
14 П’ятигірський дошкільний навчальний заклад «Пролісок» Самчук Марія Миколаївна
15 Спасівський дошкільний навчальний заклад «Веселка» Спасівської сільської ради Бандюк Наталія Анатоліївна

Динаміка зміни контингентів учнів ЗНЗ району з 2007 року

Прийом учнів до першого класу в ЗНЗ району

Кількість учнів, охоплених профільним і поглибленим навчанням
у 2016-2017 навчальному році

 

 

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери