Меню
Герої не вмирають
Банери

На прохання Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги щодо підбору кандидатів на посаду керівника Бюро правової допомоги у Здолбунівському районі фахівцями Здолбунівського районного центру зайнятості 18 квітня 2016 року було організовано міні-ярмарок вакансій.

Бюро правової допомоги буде надавати безоплатну первинну правову допомогу (юридичні роз’яснення і консультації) та забезпечуватиме доступ до вторинної допомоги (надання адвоката за рахунок держави для соціально незахищених верств населення) з 01 липня 2016 року.005
На зустрічі з претендентами була присутня директор Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Алла Негрей, яка розповіла про вимоги до кандидатів, їх обов’язки, розмір заробітної плати, відповіла на поставлені запитання. Детально зупинилась Алла Степанівна на строках проведення та умовах участі у конкурсі, адже для участі у конкурсі кандидатам, яких зацікавила дана робота, необхідно заповнити заявку на сайті, після чого пройти курс дистанційного навчання “Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги”. Лише ті претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли курс дистанційного навчання, будуть запрошені на інтерв’ю шляхом надсилання повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв’ювання розпочнеться після 16 травня 2016 року.

Бюро правової допомоги повинно стати для людей осередками нових можливостей для реалізації своїх законних прав, тому сподіваємось, що цей захід дасть позитивні результати та забезпечить притік нових кадрів для роботодавців.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери