Меню
Герої не вмирають
Банери

З 1 січня 2017 року мінімальна зарплата для працездатних осіб становить 3200 гривень. Таким чином, вперше за роки незалежності розмір мінімальної зарплати зрівнявся з прожитковим мінімумом для працездатних осіб.

«Працюючі громадяни повинні отримувати належну заробітну плату. Уряд оновив споживчий кошик, який у 2017 році має дорівнювати 3200 грн. Таким чином, вперше за 25 років незалежності мінімальна заробітна плата громадян дорівнює реальному, фактичному і юридичному прожитковому мінімуму», – підкреслює Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Водночас урядовці запевняють, що зростання мінімальної заробітної плати до 3200 гривень не вплине на розмір субсидії, призначеної в опалювальному сезоні 2016-2017 років.

«Для розрахунку розміру субсидій у цьому опалювальному сезоні враховуються доходи за минулий 2015 рік. Тому в цьому році для людей, які отримують субсидії, це буде позитивний момент, у них просто з’являться додаткові кошти. Корекція розміру субсидій з урахуванням підвищення заробітних плат буде проводитися вже в наступному опалювальному сезоні. Очевидно, що вже з наступного опалювального сезону люди будуть отримувати трошки менші субсидії, але їх достаток буде рости», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери