Меню
Герої не вмирають
Банери

Залишилося небагато часу до навчального року та впровадження Нової української школи з 1 класу. Тож те, що необхідно зробити, аби освітня реформа запрацювала з 1 вересня, обговорили під час наради. З регіонами спілкувалися Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, представники Мінфіну та Мінрегіону.

Обговорили під час наради три основні питання – закупівля засобів навчання та обладнання, виплата заробітної плати, забезпечення підручниками першокласників.

Спочатку до регіонів звернулася Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, яка наголосила, що відтермінувати 1 вересня не вдасться та зазначила, що Нова українська школа має запрацювати за будь-яких обставин.

Натомість Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко наголосив, що пріоритети та кошти, насамперед, потрібно скерувати туди, де найгірша ситуація із забезпеченням.

За словами заступника голови Рівненської облдержадміністрації Світлани Богатирчук-Кривко, у межах реалізації Концепції Нової освітньої школи на Рівненщині вже закуплено 402 одиниці обладнання, 678 одиниць дидактичного матеріалу. Кошти на ці матеріали використовуються не лише державні, а й з місцевих бюджетів.

«Заборгованості з виплати заробітної плати освітянам Рівненщини немає, але є затримка з дотриманням графіку виплати відпускних, оздоровчих, допомоги – усього 6,4 мільйонів в трьох місцевих бюджетах області. Туди спрямують кошти освітньої субвенції. Тож невдовзі педагогічним працівникам виплатять відпускні», – зауважила Світлана Богатирчук-Кривко.

Окрім того, освітяни області вже замовили підручники для першокласників.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930